Бешене сарі• 18 июля 2023

Скільки коштує вести ФОП

Не знаю поки на якій групі, не стикпласт. Робити 10-15 рах і актів в екселі і здавати щомісячні, квартальні, річні звіти. Скільки би взяли за таку роботу?
автор Бешене сарі • 18 июля 2023
Стикалась*

Країна мрій• 18 июля 2023
Скорая помощь• 18 июля 2023
рро є? наймані співробітники?
автор Бешене сарі • 18 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
рро є? наймані співробітники?
Немає
igarkavaya• 18 июля 2023
Все залежить від кількості працівників, чи є валюта, як часто треба бути на зв’язку, чи потрібно оплачувати банк і т д. Від 4000-6000 грн
Осьминожко• 18 июля 2023
Все зависит от группы. Единый налог 1-2 группа это одно, третья и общая система это совершенно другое. Так же имеет большое значение с ПДВ или без ПДВ. Так же цена от наличия найманых работников.
Так что разброс цен большой в зависимости от конкретного ФОПа.
Что за вопрос, ничего не уточнили и ждете ответа.
ОйЙой• 18 июля 2023
Ответ дляigarkavaya
А что за ежемесячные, квартальные отчеты?

автор Бешене сарі • 18 июля 2023
Ответ дляОсьминожко
Ще немаю інформації
Скорая помощь• 18 июля 2023
має значення які рахунки та акти...є якась база, чи все вручну...то й же приход товару...може бути 10 накладних по 2 позиції, а може бути по 200 найменувань
автор Бешене сарі • 18 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Не знаю. Сказали, що звіт щомісяця
Леся Українка• 18 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Ще немаю інформації
Так сначала узнайте)
Без работников и без рро это 400-500грн/месяц.
ОйЙой• 18 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Не знаю. Сказали, що звіт щомісяця
Тогда там и НДС есть
автор Бешене сарі • 18 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Тогда там и НДС есть
Ніби немає, може не правильно сказали
ОйЙой• 18 июля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Так сначала узнайте)
Почему? Смотря сколько рабочих часов. Потому что, если человек должен быть 8 часов на связи и выписывать счета сразу же, как скажут - это уже минималка +
elegante• 18 июля 2023
Если вести клиент банк без НДС и наемных работников, минималка тк это постоянная связь . У меня сейчас ФОП 3 без всего так там небольшая плата .
Бабульція• 18 июля 2023
у меня 3 группа, квартальный отчет - 1000 грн, годовой отдельно.
Пока не было дохода и была на 2% подавала отчеты сама.
Ранковий базар• 18 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
єдина адекватна професійна відповідь.
я в шоці про вище озвучені ціни 500 грн.
я бухгалтер консультант, у мене для ФОП без найманих,РРО і до 5 оплат від покупців на 2 групі цінник 5000 грн. а тут 500 грн..ото колеги не цінять свої знання і працю.
Царевна_несушка• 18 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Не знаю. Сказали, що звіт щомісяця
Яке програмне забезпечення для обліку, звітності?
Царевна_несушка• 18 июля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Так сначала узнайте)
Жах.

Ms. Сама прямота• 18 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Царевна_несушка• 18 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
єдина адекватна професійна відповідь.
Ms. Сама прямота• 18 июля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Так сначала узнайте)
Може безкоштовно?
Ранковий базар• 18 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
чомусь ніхто не пише з бухгалтерів, що крім документації, звітності, будуть ще сотні дзвінків -консультацій: а як зроби те? а можна так? а що робити коли так?
аяяй фін моніторінг кошти заблокував, спасайте!!!
Кашка-маняшка• 18 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
єдина адекватна професійна відповідь.
а що ж там складного на фоп та без найманих і без рро?)) щоб 5 тис вам платити? за що?
Царевна_несушка• 18 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Та ні за що. Робіть самі. Що там складного?
Бабульція• 18 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
єдина адекватна професійна відповідь.
так має значення передусім обсяг роботи.
У мене 2 місяці не було ніяких оплат, і я сама подавала нульові звіти.
За що тут платити 2-5 тис?
Кашка-маняшка• 18 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
так реально, ні за що. я ФОП 2 група. не розумію, за що 5 тис оплачувати? ну от розпишіть, мені цікаво. якщо немає найманих/рро
flekder• 18 июля 2023
а на таксере уже неудобно? когда-то там вёл свой фоп
Царевна_несушка• 18 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
А за що блохери за свою рекламу 30+ тисяч беруть?
Цінувати себе треба. От і все.
Юлия Крамарева• 18 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
єдина адекватна професійна відповідь.
Де ви таких щедрих клієнтів знаходите? Поділіться парочкою,будь-ласка:)
Це вам 2 група без найманих і без РРО платить 5 тис.грн за місяць?
Якщо так,треба своїм з РРО і найманими ціну піднімати....