Кручу хвости• 18 июля 2023
Аліменти після 18 років. Позовна заява
Дівчата, підскажіть будь ласка, що писати в позовній заяві? Не можу знайти зразок (все тільки до 18р) .Може хто писав нещодавно та має зразок, чи посилання де пошукати.
Дякую!
Кручу хвости
• 18 июля 2023
Наче й впевнений користувач, але щось загальмувала з цим питанням
Не худа ні разу• 18 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Ідуть в тік- ток до Кишені))
Он ужасный адвокат, взяла платную консультацию по рекомендации подруги. Зря выброшенные деньги.
Аміна-2506• 18 июля 2023
Писала сама, всё нашла в интернете. Потом на первом слушании, судья сказала где написано неверно и надо исправить. Исправила - написала вторую заяву и всё ок.
младокошкина• 18 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Так він ніби безкоштовно консультує.
Хоча його послуги не з дешевих, знаю.