Всім привіт, мені 36, вага 57, зріст 168 і ніби все ок. Але ось тіло таке, як у старої, шкіра якась "дрябла", особливо на животі та ногах (на ляжках). Зайвої ваги ніколи не мала, окрім під час вагітності +10. Ну і робота в мене малорухлива, в основному, сидяча. Можливо хтось стикався з таким, порадьте, якісь засоби чи дієві вправи, які реально допомогли
Шаловливая Пиранья• 18 июля 2023
Тренировки вам придадут рельеф и местами подтянут, но качество кожи не изменят. Тонус ее зависит от коллагена. Обратите внимание на питание, нужно увеличить количество белка и обязательно пить много воды. Отлично добавить сауну, массаж, увлажнение кремами или маслами. Но результат быстрым не будет.
VivaForever• 18 июля 2023
Ответ дляTa-Ki
Силові тренування тричі на тиждень і мінімум 10000 кроків на день
Для людини яка ніколи в житті спортом не займалася і має нормальну вагу,це малоймовірно,їй просто не вистачить мотивації
Ответ дляVivaForever
Мотивація це свій вигляд в дзеркалі, з нормальним тренером автор швидко зрозуміє що до чого і буде бачити зміни
І після спорту ми отримуєм дофамін що теж грає нам на руку, на позитивний результат в формуванні звички. А головне це голова, мотивація в ній