Vaselyna• 18 июля 2023

Як повернути пружність тілу?

Всім привіт, мені 36, вага 57, зріст 168 і ніби все ок. Але ось тіло таке, як у старої, шкіра якась "дрябла", особливо на животі та ногах (на ляжках). Зайвої ваги ніколи не мала, окрім під час вагітності +10. Ну і робота в мене малорухлива, в основному, сидяча. Можливо хтось стикався з таким, порадьте, якісь засоби чи дієві вправи, які реально допомогли
Ta-Ki• 18 июля 2023
Силові тренування тричі на тиждень і мінімум 10000 кроків на день
anuta 27• 18 июля 2023
Спорт , ходите на групповые силовые тренировки очень хорошо подтягивает 3-4 раза в неделю
автор Vaselyna • 18 июля 2023
Ответ дляTa-Ki
І через скільки буде видно результат?
Ta-Ki• 18 июля 2023
Ответ дляVaselyna
І через скільки буде видно результат?
Це образ життя, перші результати будуть через місяці три, але повинен бути грамотний тренінг, а не махати гантелями і присідати з горбатою спиною.
Колючая Роза• 18 июля 2023
немає тонусу, а тонус дають силові вправи
Шаловливая Пиранья• 18 июля 2023
Тренировки вам придадут рельеф и местами подтянут, но качество кожи не изменят. Тонус ее зависит от коллагена. Обратите внимание на питание, нужно увеличить количество белка и обязательно пить много воды. Отлично добавить сауну, массаж, увлажнение кремами или маслами. Но результат быстрым не будет.
Zemiada• 18 июля 2023
Да, спорт это образ жизни, начать только можно, и не ждать быстрого результата
Dzvo• 18 июля 2023
Ответ дляTa-Ki
Ходьба по моему ни о чем вообще.
Ta-Ki• 18 июля 2023
Ответ дляDzvo
Ходьба по моему ни о чем вообще.
По вашому ні
А з точки зору науки і досліджень це найкраще кардіо
alla1985m• 18 июля 2023
Сало
Dzvo• 18 июля 2023
Ответ дляTa-Ki
По вашому ні
Хожу каждый день, вообще не замечаю хоть каких то положительных изменений
VivaForever• 18 июля 2023
Ответ дляTa-Ki
Для людини яка ніколи в житті спортом не займалася і має нормальну вагу,це малоймовірно,їй просто не вистачить мотивації
Ta-Ki• 18 июля 2023
Ответ дляDzvo
А я займаюсь спортом і хожу і бачу афігенні результати, читаю дослідження в сфері фітнесу і написала автору самі дієві засоби для досягнення гарної фігури
Ta-Ki• 18 июля 2023
Ответ дляVivaForever
Мотивація це свій вигляд в дзеркалі, з нормальним тренером автор швидко зрозуміє що до чого і буде бачити зміни
І після спорту ми отримуєм дофамін що теж грає нам на руку, на позитивний результат в формуванні звички. А головне це голова, мотивація в ній
автор Vaselyna • 18 июля 2023
Вдячна всім за поради.