Лама_мама• 18 июля 2023

Питання до психолога

Відмінився клієнт, а в мене робочий настрій))
Якщо у вас є питання до психолога, або цікавлять якісь інші моменти психотерапевтичного процесу, буду рада відповісти.

Можливо, теми окремих ваших питань використаю для написання постів. Тобто таке спілкування і мені буде корисним)
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Через скільки років можна шури-мури із своїм психологом? рік? два? три? місяць? ніколи?

ПодругаМужа• 18 июля 2023
де пости пишете? можна ссилку?
Безсовісна кума• 18 июля 2023
Как проработать проблему *лядства?
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ви зі своїми клієнтами на ти?
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Взагалі не можна)
але у нас це ніким і ніяк не регламентується, поки що.
Тому что психологи не всі є членами професійних асоціацій, та і етичні комітети такими питаннями не заморочуються в Україні)
Мафиозная• 18 июля 2023
Вот все знаю, но ничего не делаю?
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Взагалі не можна)
а хіба по етичному кодексу не 2-3 роки залежно від напрямку?
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
де пости пишете? можна ссилку?
пишу в інстаграм, але не системно) намагаюсь виправлятись, все немає часу(
Краще без посилань, а то звинуватять у рекламі)
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
нібито можна тут назву інсти

автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ви зі своїми клієнтами на ти?
на першій зустрічі запитую, як клієнту зручніше. Зазвичай на ти, але є клієнти, які надають перевагу на ви.
Хвець-тець• 18 июля 2023
Діти, які пережили окупацію та вже усвідомлювали , що коється, та які зараз виїхали але кричать ночами та пугаються будь якого гучного звуку, зможуть відновити психіку? Чи ці спогади на все життя?
Затишне кубло• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Взагалі не можна)
А якщо не можна, але сталося?
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Как проработать проблему *лядства?
тут питання, що саме ви вкладаєте в це визначення?
чому саме хочете пропрацювати, чому це заважає?
але найголовніше - зрозуміти, які потреби закриває така поведінка.
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Взагалі не можна)
’В Етичному Кодексі нормується поведінку психотерапевтів по відношенню до пацієнтів під час терапії і протягом трьох років після його закінчення.’ ось нагуглила
ПодругаМужа• 18 июля 2023
де ви вчилися?
ПодругаМужа• 18 июля 2023
ви щаслива людина, чи сапожнік без сапог?
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
В Етичному кодексі психолога не прописано, коли саме можна)
Не можна під час психотерапевтичного процесу, не можна змішувати ролі.
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
серйозно??? а як так? на ти можна а навіть потім мати романтичні стосунки не можна?
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Ви вище написали що ніколи не можна.. Але моє питання було саме про скільки років після закінчення спілкування як з психологом.
Дуже цікава тема

автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляМафиозная
Вот все знаю, но ничего не делаю?
Прокрастинація:
- втома,
- лінь або нерозуміння, навіщо це потрібно,
- страхи (що не вийде, страхи, що вийде, що це дуже тяжко або нудно, що буде розчарування і тд)

Обирайте, що ваше)
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляХвець-тець
якщо так взагалі: то звичайно зможуть, наша психіка пристосована відновлюватись навіть після таких потрясінь.
Але це середня температура по лікарні.
Кожен випадок має свої індивідуальні особливості, з належною і своєчасною допомогою, ніяких страшних наслідків, якими часто лякають, не буде.

Спогади на все життя, але якщо вони будуть інтегровані і опрацьовані, то не впливатимуть на подальше життя, не мають впливати.
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
ну на ти і романтичні стосунки - це ж про різне)
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А якщо не можна, але сталося?
ну то хто ж вам заборонить?)
Просто тут велике питання, в кого ви насправді закохались)
Мафиозная• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Прокрастинація:
- втома,

Обирайте, що ваше)
Дякую...
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
ну то хто ж вам заборонить?)
чому деякі ідеалізують свою оцю професію... ну подобається чоловік, і може дівчина впринципі йшла не консультуваться, а познайомитися, коли просто по фотці чи дописам психолога поняла ’цікавий чоловік - як ще інакше з ним познайомитися якщо не напроситися на консультацію’ :)
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
https://www.npa-ua.org/_files/ugd/86d9b8_91576161f...
ось етичний кодекс.

Кожна асоціація може вносити свої правки, для точності можна переглянути етичний кодекс конкретної психотерапевтичної асоціації.
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
в цілому так, щаслива.
Але бувають в житті різні періоди.
автор Лама_мама • 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
де ви вчилися?
Університет, вища психологічна, потім післядипломна психотерапевтична освіта, навіть зараз продовжую вчитись)
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
ось етичний кодекс.

А де саме там про стосунки після закінчення останньої консультаціі? нібито нема. Під час - звісно то зловживання повноваженнями.
ПодругаМужа• 18 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
а у якому напрямку Ви?