Розвідка Маші• 18 июля 2023
Які завдання дати дитині на день?
Сьогодня моя донька 10 р просиділа день в телефоні,їй просто нічого не хотілось робити,ледь допросилась сходити в магазин по хліб.
Завтра йду на роботу, лишаю її з папою,який працює на вулиці весь день. Домовилась з нею що вона буде виконувати легкі завдання по дому ,аби мені допомогти,легко погодилась і я радію .
Допоможіть скласти той графік будьласка. Голова кипить,накидала таке
1 застелити ліжко
2 поснідати
3 сходити в магазин
4зробити бутерброди папі
5 помити посуд
Далі?
1 застелити ліжко
2 поснідати
3 сходити в магазин
4зробити бутерброди папі
5 помити посуд
Далі?
Крию матом страшно• 18 июля 2023
А на вулиці тато де? Може там щось допомогти? Є город? Може ягоди якісь зібрати.
Мороженная курица• 18 июля 2023
Чому б не організувати дитині цікаві заняття на літо - ленні табори, екскурсії
Как нефиг делать• 18 июля 2023
Это не верно. Лучше закрепите за ней несколько ежедневных заданий. Чтобы это не на один день, а всегда за ней было.
Ні за холодну воду• 18 июля 2023
Выкинуть мусор
Убрать в своем шкафу ( у нас там всегда есть работа😂)
Полить цветы
Вычесть кота
Почистить картошку
Подмести/помыть пол
Полить цветы
Вычесть кота
Почистить картошку
Подмести/помыть пол
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Город є ,але збирати їй нічого там,папа будує прибудову,їй там нічого робити
Ні за холодну воду• 18 июля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Ооо)
Можно читать в слух папе литературу на лето😂
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Не хвилюйтесь дитина 3 тижні була в лагері тільки повернулась ,і тут звісно сумно
Как нефиг делать• 18 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Ооо)
Папа сойдёт с ума
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Почитати на літо завдання давали?
Так читає але потрошку ,не хоче
Мороженная курица• 18 июля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Літо довге
Ні за холодну воду• 18 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Папа сойдёт с ума
Будет стимул закончить всё раньше 😂😂😂
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Поснідати - оце покарання :)
Це завдання,при чому покарання? Вона ж не провинилась, це спосіб залучити дитину до домашніх справ
Таракашечка• 18 июля 2023
Я меньшей положили в больницу. Старшая сегодня
Позавтракала
Убрала в доме(пылесосила,посуду мыла,пол)
Выгуляла собаку
Пощипала траву во дворе(от безделья)
Помыла и набрала детский бассейн
Втыкала в телефоне,занималась своими делами
Вечером сходила в магазин
Позавтракала
Выгуляла собаку
Пощипала траву во дворе(от безделья)
Помыла и набрала детский бассейн
Вечером сходила в магазин
НеГолосую• 18 июля 2023
Ограничьте ей доступ к интернету. И она сама найдёт, чем заняться.
Нам учительница сказала каждый день читать , писать и считать.
Оставьте ей задание, вечером расспросите, про что прочитала.
Если папа дома, дочка может помочь ему в делах ?
Это будет лучшее , на мой взгляд.
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Ооо)
Бідний тато(
вона так і робить)))
Дело было давно• 18 июля 2023
Список летней литературы
Хобби: валяние, плетение, на тяжка, рисование и пр
Приготовление любимого блюда, моя дочка сейчас печет, очень ей нравится
ХикориДикори• 18 июля 2023
Подивитись простий мультик англійською чи послухати пісню, прочитати 30-50 сторінок(в залежності від віку), полити квіти, підмести, розвісити чи розібрати прання.
Ms. Любмая жена• 18 июля 2023
Можно посильно в своей комнате поубирать- пыль вытереть, пол протереть.
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Літо довге
Ну от ,тому і шукаю спосіб відлучити від телефону.
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляХикориДикори
За мультик справді гарна ідея, дякую
Шкідлива молекула• 18 июля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
10 років. Це 5 чи 6 клас. Там цілі клунки книг читати на літо. Моя 10річка в 6й перейшла, то тих ’Тореадорів з Васюківки’ вже місяць мучить. А ще Робінзон Крузо і Гоголь попереду.
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляvecya
Ну если будете ей каждый день список дел оставлять, такая «игра» быстро надоест и она ее возненавидит, составьте список распределение обязанностей вместе с ней
Ну поки їй подобається список, а далі тоді будемо вирішувати) я просто хотіла щодня робити новий список,нічим не схожий на минулий
Розвідка Маші
• 18 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
А де ви ті книги берете, там просто сила силенна тих книг, всі купити мені не під силу
Мороженная курица• 18 июля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Друзі , цікаві заняття. Не може дитина лише домашню роботу робити