Татьяна-В• 19 июля 2023

Одессу расстреливают!!! Будь проклят весь этот мир, который не может вступиться!

SARA Abramovнa• 19 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
А там опять карта краснеет,шо за херня сукааааааааа
Наверное, шлюхеды круги наматывают((
Manichka• 19 июля 2023
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
Просто зміщується на захід.
У нас всю ніч.
Правда тихо.
Niffler• 19 июля 2023
Ответ дляJulliK_
Поверьте, это не сопоставимо с мирным ночным городом
Это да.
Manichka• 19 июля 2023
Киевская-отбой
Manichka• 19 июля 2023
В Крыму детонация. Слышно даже в Феодосии(ТГ)
kirpichenko• 19 июля 2023
Ответ дляManichka
Киевская-отбой
Киев отбой,а Житомирі выбухи,шо за наххххх
Кузякин• 19 июля 2023
Ответ дляТатьяна-В
Наверно. Этим больным лишь бы мстить не пойми за что. Сами войну начали и нам же за нее мстят. У них почему-то месть за Крымский мост с Одессой ассоциируется, тут же тоже море. Видимо, такая у этих бесноввтых ублюдков логика. За одно отомстить Одессе за Одессу 2 мая. Это же полные нелюди и деграданты без логики и человечности.
Задолбали со своей мастью. Что вы несёте? Какая месть?
Светлый День• 19 июля 2023
Мой город🥰ненавижу этих сук😡
иркин• 19 июля 2023
Ответ дляmax2013
Це так за міст? Чи співпадіння
Це за те, що рашисти придурки
tata-29ef• 19 июля 2023
Мда, обстрілюють кацапи, а проклинаєте світ?
tata-29ef• 19 июля 2023
Ответ дляManichka
’В Севастополе серия громких взрывов в районе Казачьей бухты’
І що? Нашим постраждалим від цього краще ?
tata-29ef• 19 июля 2023
Ответ дляНайкраща
Я не знаю, чому весь світ пускає їх до себе в країни.
Чому не дають нам літаки.
Чому ви не допомагаєте голодуючим людям в Африці?
Пофіг на них? Так і на нас світу, прокиньтесь!
Piracanta• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Ну по перше, голодуючим людям Африки допомогає весь світ. А по друге, до вас питання. Як ці вічно голодуючі умудряються так розмножуватись? Тут щось одне. Або голодуй, або розмножуйся. Тому у мене є великі сумніви у їх голодуванні. Просто звичка лінивих:стояти з протянутою рукою.
Ruovet• 19 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Вы удивитесь, но о нас тоже многие рассуждают именно так, как вы описали)
Piracanta• 19 июля 2023
Ответ дляRuovet
Моя відповідь
tata-29ef• 19 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Ну по перше, який весь світ? А ми не світ? Хай хтось інший? Наша хату скраю?
(Ну так кожен може думати і про них і про нас) Конкретно наша країна чим допомагає? В нас всі поля засіяні. Я тільки до роботи їду бачу поля кукурудзи, соняшнику, ріпаку. Що ми конкретно відправили їм?
По друге -- може в них немає засобів захисту, немає інформації як можна запобігати вагітності, може хочуть народити більше маючи надію що хтось та й виживе. В нашій країні в минулому столітті також і війни і голод, а дітей в сім´ях багато було.
tata-29ef• 19 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Але про нас також можна сказати ,що це вже звичка стояти з протягнутою рукою півтора роки. Можна вже свої заводи переобладнати і виготовляти а не побиратись.
КлаваЧерепиця• 19 июля 2023
І знову здрастуйте!
Пів ночі мопеди ганяли, тепер на Миколаїв Калібри летять...
Шоб вони розвернулись і пуйлу на голову прилетіли.
Знание - сила• 19 июля 2023
А Ви то, наприклад, за Сирію вступалися?
tata-29ef• 19 июля 2023
Ответ дляЗнание - сила
Правда!?
Якісь як діти розбалувані.
Ми нікому нічим не вважали за потрібне допомагати. А від когось чекаємо, вимагаємо допомоги! Навіть як автор проклинаємо.
При цьому своїх бубочок половина під спідничку, і кричать на все горло, що всі нам повинні!!!
Piracanta• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Ну як на вас нападе десять бандитів, добре озброєних і тренованих, то теж не просіть допомоги. Самі захищайтеся. Порівняли. Одні через лінь і популізм політиків не можуть заробити собі на їжу, інших уже півтора року убиває всіма можливими засобами країна, в декілька разів більша за розміром і озброєна всіма можливими засобами. Дурдом на форумі.
КлаваЧерепиця• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Емммм...
Якраз Україна є чи не найбільшим постачальником зерна до Африки, до тих самих голодуючих
І зернова угода під егідою ООН була саме для того, щоб Африка з нашим зерном була. Так що ваш плач Ярославни і пафос трохи не туди і не про то.
Lily-2020• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Правда!?
Якісь як діти розбалувані.
Про бубочок це точно
Mira29-c3c3• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Правда!?
Якісь як діти розбалувані.
+1000000
tata-29ef• 19 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Емммм...
За гроші зерно.
Ну так і нам на танки давайте будемо самі скидатись
Аня_я• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Будапештский меморандум.
Piracanta• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
Може для вас це буде секретом, але Україна є членом ООН, Червоного Хреста, Всесвітньої Продовольчої Програми та інших організацій, куди нарівні з іншими країнами перераховує членські внески. Саме ці організації займаються допомогою вразливим верствам населення світу. Про запобігання вагітності - взагалі убили))
КлаваЧерепиця• 19 июля 2023
Ответ дляtata-29ef
За гроші зерно.
Як я люблю маніпулятивні пости...
чир• 19 июля 2023
пошли отбои