ротцвеники• 19 июля 2023

Чим зафарбувати таку стіну?

Дівчатка, треба тимчасове рішення.
Прошу, підкажіть!
Дано:
Невеличка кухня в районі робочої зони пофарбована ось так. Верх білий по типу водоемульсійна фарба. Низ синій, ніби фарба для вікон.
Чим зафарбувати, щоб не пробивався синій і щоб "взялось"?
Отжигающая• 19 июля 2023
не хотите трафаретом сделать и с финишной шпатлевкой,будет круто.
ПЛЮС-МИНУС• 19 июля 2023
не нужно красить.
купите ПВХ панели декоративные.
Пупс• 19 июля 2023
Я робила, це складно, довго. Один шар грунту, три шари латексної миючої фарби, але в мене фарба стара,так я ще підшпакльовувала тоненьким слоєм, де не де фарби облущилася. В кухні нормально, а в кладовці краще б поклеїла обоями дешевими, все однотпростурила фарба
Пупс• 19 июля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
не нужно красить.
купите ПВХ панели декоративные.
Чи не знаємо які вводі в авторки. Може, немає кому змонтувати панелі та і ціна більша
ПЛЮС-МИНУС• 19 июля 2023
Ответ дляПупс
так это наклейки. по уровню выставил и клей. зато мороки никакой.
Пупс• 19 июля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Дякую, я би спробувала тіпа кух.фартуха. Як думаєте, можна? Скільки було майстрів, ні один не підказав
ВЫВсеВрете• 19 июля 2023
Обычная краска пф-115 какая-то в два слоя. Красили черную чугунную трубу- хватило и одного слоя.
автор ротцвеники • 19 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Скажіть, будь ласка, а водоемульсійна не візьме? Як думаєте?
ВЫВсеВрете• 19 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Ні. Буде просвічуватися. Хіба слоїв 10 зробити. Але навіщо... Краска пф коштує не дорого...
автор ротцвеники • 19 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Я знаю.
Але якось кф фарбу сприймаю більше для металу, ніж для стін в квартирі.
автор ротцвеники • 19 июля 2023
Ответ дляПупс
А обої ляжуть на таку фарбу?
ВЫВсеВрете• 19 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Я знаю.
Этой краской красят стены из бетона, откосы на улице и т.д.
Она для этого создана.
автор ротцвеники • 19 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Она для этого создана.
А у мене ж кухня((
Чим її краще?
ВЫВсеВрете• 19 июля 2023
У нас кухня стены бетонные были покрашены краской ПФ.

Она так держалась- что плитку клали уже сверху этой краски.

Я советую кафельную плитку.
автор ротцвеники • 19 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете

Я советую кафельную плитку.
Дякую за пораду.
Обої не ляжуть, як вважаєте?
ВЫВсеВрете• 19 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Дякую за пораду.
Обої не ляжуть, як вважаєте?
Обои лягут, почему же нет?
Как раз выбрать более плотные и на хороший клей обойный (они разные бывают, читать нужно для каких поверхностей).
автор ротцвеники • 19 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Обои лягут, почему же нет?
Дякую. Напевно так і зроблю. Обої хороший тимчасовий варіант