Амбасадор щастя• 19 июля 2023
Покажіть свої кастрюлі, посуд? Чим користуєтесь на кухні, без чого не обходитесь
Переїжаємо в нове житло. Будемо тут жити мінімум рік, надіюсь до цього часу війна закінчиться. Посуду там немає, хочу купити все необхідне, але і щоб не тратитись сильно і не захламлятись.
Що у вас завжди в русі? Для приготування, зберігання і по скільки штук?
Техніка теж цікавить.
Нас троє
Техніка теж цікавить.
Нас троє
ЕлькиПальки• 19 июля 2023
Ответ дляКнопус
Будь ласка)) спеціально вам фото зробила
Посуду не багато, але нам вистачає) Все Тефаль майже
У меня тоже набор этихи кастрюль Ткфаль
Это самое лучшее что у меня было !))
Амбасадор щастя
• 19 июля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
У меня из последних покупок набор посуды, очень довольна и лотки Ikea.
Дуже класний набір і лотки бомба.
Я фанат лотків
От дивуються нашо тема, я наче все знаю, а вже 4 хороша ідея тут. Про ікеївські лотки теж зовсім забула
Я фанат лотків
Ответ дляАмбасадор щастя
Дуже класний набір і лотки бомба.
Я фанат лотків
Теж фанат лотків. Моя порада - купувати не круглі/овальні а квадратні. Вони ергономічні. І бажано прозорі, ще краще скляні. Пошукайте щоб вони були з однаковими по кольору кришками, найкращий візуальний вигляд мають бамбукові кришки. Тоді в холодильнику завжди буде красиво навіть якщо там безлад 😁
Секс-Бомба• 19 июля 2023
Ответ дляКнопус
чем куча такого барахла, лучше б меньше, цептер купили б
КоКоКоКоКоКо...• 19 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Дуже класний набір і лотки бомба.
Я фанат лотків
Ви краще придивіться до кастрюль з дірочками для зливу на кришці. Це дуже зручно.
Амбасадор щастя
• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Де ви бачите кучу барахла і чому вона вам щось мала купувати?
Кнопус• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ваших советов мне не нужно.
Тефаль кастрюли хорошего качества по хорошей цене.
Своё барахло помойте лучше.
КоКоКоКоКоКо...• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Чем лучше, тем что дороже в разы? Или ваш цептер сам суп варит?
Н@Диете• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я теж такої думки. Дуже важливо матеріал з якого виготовлений посуд в якому готується їжа.
Барабан для дорослих• 19 июля 2023
2 кастрюли и ковшик, 2 сковороды, много судочков. Мультиварка и духовка, миксер. Вместо дуршлаг у меня сеточка среднего размера, я ей и пенку собираю и бульон процеживаю и макароны сливаю. Половник и 3 силиконовые лопатки. Штопор, чеснокодавки то не самое нужное.
Единая страна!• 19 июля 2023
Ответ дляКнопус
Ваших советов мне не нужно.
Своё барахло помойте лучше.
Ага, особливо сковорідки.
Гівно-гівном
Я свої викинула давно і шкодую лише, що повелася на рекламу колись)
У мене цептер давно-давно-давно. І, в принципі, мінусів нема. Окрім того, що важкі.
Але на рік не раджу, на рік щось дешевше варто обрати.
Гівно-гівном
Единая страна!• 19 июля 2023
Автор, дві каструлі, дві сковорідки (з високим бортом і для млинців), терка, чистка доя овочів, пара контейнерів, набір ножів, лопатки. Далі самі побачите
Автор, согласна с хозяюшками, которые написали о двух сковородах разных размеров и нескольких кастрюльках разных размеров. У меня 5 кастрюлек---2 на два литра, 2 на три литра и 1 на 5 литров. Этого достаточно. Ещё есть миска, две формы для запекания разных размеров. Гриль у меня электро, со съёмными пластинами двухсторонними. Ну электромясорубка и пароварка. Это для готовки. Для хранения судочки разных размеров, по паре штук. Этим добром по ходу можно обзавестись. Вот))
Мені подарували (це ніби привітання зі вступом до клубу 21+
) набір MaxMara: каструлі всіх можливих розмірів і сковорідку. Сковорідка важкувата, бо чугун, але форма ідеально підходить для приготування будь-яких страв. Якістю каструль задоволена: легкі, зручні у використанні.
Вся така шо куди там• 19 июля 2023
Ответ дляGoku5927
А яка форма сковорідки не ідеально підходить для приготування будь-яких страв?
Секс-Бомба• 19 июля 2023
Ответ дляКнопус
Ваших советов мне не нужно.
Своё барахло помойте лучше.
хорошее качество из канцерогенного сырья
Кнопус• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я вас из них заставляю есть?
Ну покажите свою еко … жду
Секс-Бомба• 19 июля 2023
Ответ дляКнопус
Я вас из них заставляю есть?
Ну покажите свою еко … жду
ну так выставили, ждите кроме похвал и критику, чего вас бомбит
Кнопус• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Вы в себе?
Я спросила где ваша еко посуда?
Бомбит на мою посуду вас как раз
Выставила, но есть не заставляю никого
Я спросила где ваша еко посуда?
Бомбит на мою посуду вас как раз
Выставила, но есть не заставляю никого
Секс-Бомба• 19 июля 2023
Ответ дляКнопус
Вы в себе?
Я спросила где ваша еко посуда?
Бомбит на мою посуду вас как раз
Выставила, но есть не заставляю никого
Я спросила где ваша еко посуда?
Бомбит на мою посуду вас как раз
Выставила, но есть не заставляю никого
не растраивайтесь, тефаль сковородки долго не служат, купите потом нормальные
Витворунка• 19 июля 2023
На год я б купила две кастрюли 3 и 2 л,сковородку с крышкой типа сотейник и обычная сковородка для омлета ,сырников.
Кнопус• 19 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Не растраивайтесь, куплю, деньги есть