YaЯна• 19 июля 2023

Мами дітей 10-14 років, як проводить літо ваша дитина?

Де були, що бачили?
max2013• 19 июля 2023
Їздили на тиждень у тур.
Парк, друзі, комп´ютер
ОленаЯ• 19 июля 2023
Дуркує вдома, гуляє з друзями, двічі в тиждень фортепіано.
Yana_pl• 19 июля 2023
Зараз в селі у мами бігає з дітьми , грають з ранку до вечора. Ледь загоню поїсти.

Був багато де до війни. В тому році тільки Карпати. В цьому у Грецію ще поїдемо відпочити..
Машкус• 19 июля 2023
в червні табір під Мукачево безоплатний від фонду Ахметова, зараз платно на морі в Болгарії, в серпні ще один безкоштовний табір в Карпатах на 2 тижні
автор YaЯна • 19 июля 2023
Ответ дляМашкус
Це переселенцям безкоштовно?
Машкус• 19 июля 2023
Ответ дляYaЯна
Це переселенцям безкоштовно?
ні, це для тих хто постійно мешкає в Харкові та має категорію
К.а.л.и.н.а• 19 июля 2023
В телефоні майже весь час, зрідка гуляє з подружкою, зрідка десь зі мною по моїм справам катається. Раз на тиждень ходить на заняття вокалу, 2 рази на флай йогу. На початку червня ходила на підготовчі курси та вступала до нового ліцею. Пару разів їздила до подруги в село на декілька днів. На початку серпня поїде в табір в Болгарію. Якось так.
lenakarp• 19 июля 2023
Сидит в играх онлайн, иногда на огороде помогает,
WhiteWidow• 19 июля 2023
Червень був досить дощовий. Ходили в походи по горам. Були ягоди♥️ і перші їх 15 км горами за день. Двічі в тиждень репетитор з математики, двічі в тиждень роблокс.
Весь липень на морі в Чорногорії, репетитор і роблокс так само. Багато гуляємо тут. І їздимо. Менший займається по книжкам для літа, 3 клас.
В серпні в нас переїзд, дні народження дітей , перевести в іншу школу.
В принципі, класне літо. Бачили багато нових тварин, риб, рослин, ми любимо таке .В мене таких не було)
Nifertity• 19 июля 2023
Гуляє вдень з дітьми на майданчиках біля дому
Чаюри• 19 июля 2023
Гуляє у дворі або на ставку, якщо не бомблять.
Чаюри• 19 июля 2023
Ответ дляМашкус
Я оце вперше чую.
Kate33• 19 июля 2023
Їздила до бабусі на 8 днів, займається спортивними танцями тричі на тиждень і двічі німецька (але німецька лише до кінця липня, в серпні будуть тільки танці), гуляє з подругами, читає, малює, плете з бісеру та ввечері грає на PS
Дарина-Aha• 19 июля 2023
Был в лагере в Карпатах,остальное время дома или гуляет с друзьями, позже поедем еще отдыхать вместе на недельку. Хорошо,что собака у нас есть,хочешь не хочешь,но на улицу выходит каждый день)))
Машкус• 19 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Я оце вперше чую.
багато фондів бере до таборів, треба тільки шукати! Діти в цьому році в квітні ще були безоплатно в таборі під Львовом від фонду СОС Дитячі містечка. В минулому році взагалі 3 тижні були у Франції - тиждень в Тулузі та 2 тижні в таборі в Пірінеях
Чаюри• 19 июля 2023
Ответ дляМашкус
Ну це ж без батьків? Інваліди короше пролітають) Ну хоч хтось відпочине, і то добре.
Ameli20• 19 июля 2023
Донці 12 років. Літали у Єгипет на два тижні. Зараз у бабусі за містом. Планую смикати до басейну в місті. Локації познаходили.
Машкус• 19 июля 2023
Ответ дляЧаюри
так, це без батьків. співчуваю ситуації, але є різні програми - десь з місяць тому один фонд брав в табір виключно діток з особливими потребами , як що не помиляюсь то там можно було і з мамами. Во Львові організують постійно одноденні безкоштовні табори для діток - забирають автобусом у точці зборки і везуть. Думаю що в такій ситуації не відмовлять мамі з дитиною. Шукайте!
rybka21• 19 июля 2023
тренування майже щоденно, а вранці ЗФП у Саржиному яру з купанням
АленаЛ13• 19 июля 2023
Ответ дляМашкус
А ми все літо стоїмо на черзі в той табір..обіцяли і тихо. А грошей на платний нема