Стріляний птах• 19 июля 2023
Какая зарплата у Вашего мужа?
Вопрос созрел по следам топовой темы естественно. Просто интересно. Единственное просьба голосовать только тем, чьи мужья в Украине.
Результат:
вже голосів:
31 (17.92%)
Не знаю
30 (17.34%)
26 (15.03%)
0-15000
23 (13.29%)
22 (12.72%)
Нет мужа
21 (12.14%)
Больше 120000
12 (6.94%)
8 (4.62%)
Galina_vinsport• 19 июля 2023
Ответ дляПанВиктория
Це погано звичайно що у вас так було. Добре що він вже колишній ваш чоловік...
Але я не знала, не через те що мій не говорив, а через те, що я і не запитувала. Ми тоді були як співмешканці. А як тільки офіційно вступили в шлюб, то тепер від мене не заховаєш 10 копійок 😅😅😅 шутка. Але просто тоді я вже почала запитувати і говорити куди і як витратити кошти. .
Ну, так я раньше и спрашивала.. отвечал суммами, но проверить то я не могла. И то, это спустя год, как он перестал приносить наличные.
ПанВиктория• 19 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Нет, не угадали. Никого я искать не собираюсь. Не в том возрасте я и не той внешности.
И муж есть. Просто у него маленькая зарплата (в чем я и убедилась благодаря опросу), что там нечего давать.
Зараз любій ЗП радий. Але коли ЗП до 15 це важко сімї. Там де чоловік працював, майже всіх звільнили. Просто зараз мій на сході. Але якщо б був вдома, то я не знаю де б він і працював.🤷♀️
Прагматик флегма• 19 июля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Есть муж. У него нет зп. Безработный. У меня 60к. Не голосовала
Точно такой же ответ у меня) один в один