Весела бджілка• 19 июля 2023
Як розпізнати імпотента?
Дівчата, не кидайте тапками. Це якийсь біль. В пошуку чоловіка для відносин. Секс для мене дуже важлива складова. Але, до першого разу зазвичай спілкування, побачення. Ну в середньому десь 2-3 місяці. Доходить до діла - і облом. Я вся роздраконена і не задоволена.
Як знайти нормального чоловіка?????
Вишиванка• 19 июля 2023
Зараз з цим проблема. Багато дрочерів і імпотентів. Навіщо ви аж 2-3 місяці спілкуєтесь? 2-3 побачення і до справи, я серьёзно. Зазвичай імпотенти люблять онлайн пепеписки з інтимними подробицями.
Саджу все зарання• 19 июля 2023
Це в мене подруга з ким не познайомиться-одні імпотенти. Але там чоловіки 50+
Хай щастить Вам!
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
ого, проблема
не подскажу, не сталкивалась еще с таким
Це реально проблема. Ти ж не будеш в перший день: ану знімай штанці, показуй що там
Вишиванка• 19 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
ого, проблема
То вам дуже пощастило в житті! Мене вони ніби переслідують. Часто траплялись. І вік, до речі, ні до чого. Навіть 22 річний був.
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Ну так 2-3 побачення якраз так і розтягуються. Я працюю, діти. Тому в тиждень не можу втиснути ті 2 побачення
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Ви знаєте, з них тільки один так трішки на інтимні теми говорив. Всі інші якось про все, не про секс.
Вишиванка• 19 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Розумію вас. Бажаю зустріти чоловіка з хорошою потенцією.
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Хай щастить Вам!
У мене 42-50
Можливо дійсно молодшого шукати
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляВишиванка
В 22 роки то взагалі сумно(((
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Дякую 😊
А раніше якось хорошого чоловіка бажали) а воно он як виходить. Що потрібно додавати і з хорошою потенцією
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
А в чому проявляється те, що вони імпотенти? ..й не встає чи як?
Встає, але в презервативі падає. Без презервативів звісно ніякого сексу. Щось таке маленьке і встав, заморився впав, встав впав. То з трудом встав , тільки почалося - вже все, фініш.
Дівчата, пишу і неначе смішно. Але ж (((
Звісно, вони щось там стараються. Але то не те.
ЧорноброваЯ• 19 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Капець... порно та бухло до добра не доводять, може спортсмена пошукати? Хоча дивилася якось про Мілевського на ютубі, так він жалівся на те, що часто деяким жінкам секс потрібен. А з іншої сторони, він же і бухає.
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Раніше жартували, що у жінок голова постійно болить. ))
Ну двоє з мого досвіду спортом займаються ( не проф, але активно), не вживають алкоголь вже декілька років, харчування без фастфуду, болячок немає, бо постійно здають кров як донори і перевіряються.
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Знаєте, я вже думала над тим, щоб реально хай то буде чоловік з меншими амбіціями ніж у мене, але щоб був здоровий в ліжку.
( До чого вже довели)))
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Може на вас не встає ?
А навіщо вони тоді доходять до цього моменту?
Ні , бо то цілком норм, що у когось на когось не встає. Я також не всіх хочу. Але ж я й не доходжу до стадії сексу з тими, хто не подобається
ЧорноброваЯ• 19 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Може старі вже, тоді молодого спортсмена шукати треба )
Лепетун• 19 июля 2023
а чому зразу не попереджаєте обранців що вам це важливо? всі ж дорослі, нащо ще 2-3 місяці витрачати
Весела бджілка
• 19 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Як ви собі це уявляєте? Я ж не просто для сексу шукаю. Ну я не знаю як це сказати.
Дякую_аж_підскакую• 19 июля 2023
Сейчас вообще повальная импотенция. Заметила, что у кого глобальные проблемы, то они обязательно пытаются унизить и возвыситься. Оскорбить. Особенно, если от природы перед ним красивая девушка, потому что все понимают.
Лепетун• 19 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
ну так би і сказала чи написала в профілі - секс має значення! імпотенти відсіються самі ще на етапі прочитання сторінки
Весела бджілка
• 20 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Могу переодически нормально трахать!
Коли маєте натхнення?)
Весела бджілка
• 20 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Я ж не на сайті знайомств шукаю . Це люди з проф сфери, з спільних друзів в фб, знайомство в тематичних групах.
Ну не напишу ж я в профілі фб ’ секс для мене має значення’ 😂
Маю натхнення• 20 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Коли маєте натхнення?)
Натхнення есть всегда! Было бы у вас желание и совпадало наше вовремя! Секс лля меня не только важен, я это дело очень люблю! Так что пока будете встречаться месяцами с новым кандидатом на серьезные отношения, могу хорошенечко удовлетворить!