Засомневаю• 19 июля 2023
Попала вода у басейні у вухо
Дівчата, порадьте, що можна зробити.
Попала дитині (15 років) вода у вухо, не болить, але не чує на те вухо і відчуває там воду
Що можна зробити, щоб запобігти запаленню
Видящие_помогите• 19 июля 2023
У мене було на днях. Не накручуйте себе і дитину. Хай полежить на тій стороні, вода витече.
Засомневаю
• 19 июля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Дякую.
Дитина не мій, взяла сына подруги з собою на відпочинок. Він трошки панікує
Сапай вазони• 19 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дякую.
У 15 років? Нехай нахилить ту сторону і попригає
Засомневаю
• 19 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Да, у 15 років
Засомневаю
• 19 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Перший раз в воді чи що
Дума не перший, але лежить і хвилюється. Я хвилююсь з ним
Просто каралева• 19 июля 2023
Було таке. Пробка. Стан жахливий. Нічого не чула на одне вухо. Закапала перекису водню ,полежала і чистила паличкою для вух. Пройшло. Але чужій дитині не наважилася б таке робити, напевно
Сапай вазони• 19 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Я в шоці. Чи й не біда
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июля 2023
Зробити турундочку з вати. Вставити в вухо и полежати на тому боці, де в вусі вода. Вона витече і нічого страшного не станеться. Я в басейн ходила 10 років і часто була у вухах вода. Завжди витікала і нічого страшного не відбувалося.
Снежнакомка• 19 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дякую.
Але, якшо є можливість - сходіть до лікаря. Нещодавно в мого сина таке було, після аквапарку каже вода в вусі. Ми його і ложили на ту сторону, і пригав, і феном сушили - не допомагало. Звернулися до лікаря, думали що пробка. А там виявилося, що запальний процес і тиск на перепонку збільшився. Капали і вуха, і ніс.
Засомневаю
• 19 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
От і я думаю, щоб не було запалення.
Ми у лісі за 50 км від міста. Назад їхать лише у суботу
Снежнакомка• 19 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
От і я думаю, щоб не було запалення.
Тоді спостерігайте. Може спирт лівомітиновий є?
Засомневаю
• 19 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Нема нічого
МинерАлочка• 19 июля 2023
Я так ходила тиждень, потім тільки промила у лора - пробка у воді набухла і заліпила слуховий прохід((
Засомневаю
• 19 июля 2023
Ответ дляМинерАлочка
А вухо боліло?