Екатерина27• 19 июля 2023

Новости))) что вы со мной делаете?))))

Хоть бери и отключай интернет))))
Честно, давала себе слово, что сегодня я на позитиве. Тем более там классно провели день с детьми. Но нет… открываю новости и что я вижу :
Очередные Мега важные траты из бюджета.
Теперь это сериал «СМТ Інгулець» про Поворознюка….. ценник даже писать не буду. Не хочу на ночь еще больше расстраиваться.
Девочки, скажите, этому пи&@ейшену будет конец? Я уже даже не знаю, что они завтра придумают…. Решат выделить деньги на строительство вертикального метро? Подводную лодку в Киев купят для вечеринок в стиле Батискаф? На какую еще бредовую херотень у нас много лишнего бабла?
P.S. Уже предвкушаю комменты какая я ватная тварь, не ценящая украинскую культуру. Сразу отвечу, чтоб два раза не вставать- сериал снимать будет компания Юрия Горбунова. Где Горбунов, и где культура…
nutty• 20 июля 2023
Ответ дляТамара0104
Та голосували за нього, навіть тут були опитування
То ’панаєхавшиє’ ))

Тамара0104• 20 июля 2023
Ответ дляnutty
То ’панаєхавшиє’ ))
Так а за кого треба було? За Притулу чи Верещук?
Тамара0104• 20 июля 2023
Люсильда.ua• 20 июля 2023
Ответ дляnutty
То ’панаєхавшиє’ ))
А там були ще достойні кандидатури? Щось я вже не пам´ятаю увесь список:
Верещук (з Рави Руської)
Притула (зі Збаража)
Андрій Пальчевський (цікаво, де зараз той патріот)
Усі - щирі кияни)))
Може когось пропустила? Нагадайте.
nutty• 20 июля 2023
Ответ дляТамара0104
можна цього сільського тамаду всюди не згадувати?
nutty• 20 июля 2023
Ответ дляТамара0104
фото
Попов набагато краще
nutty• 20 июля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Верещук (з Рави Руської)
Притула (зі Збаража)
Усі - щирі кияни)))
Може когось пропустила? Нагадайте.
’ще достойні’? Тобто пєдалік - достойний?

YAINNA• 20 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
С одним маааленьким нюансиком: в стране война и ежедневно нам западные страны выделяют деньги на войну и соц обеспечение. А мы сериалы про бывших зеков снимаем…
Скажите пож.,кто этот Поровознюк что про него сериал снмать хотят...я первый раз слышу,кто он?
tetnes• 20 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я сегодня поругалась со своей бабушкой. Ей скоро 90 лет. Завозила ей еду, она уже в дверях сует мне 400 грн( при её пенсии в 3500 вроде +-) и просит задонатить на сбор Притулы. У меня просто челюсть отвисла. Я отказала ей и сказала, больше чтобы никаких донатов фондам. Хочет помочь, я могу пойти и купить на эти деньги средства от комаров/клещей, влажных салфеток и передать ребятам. Это то, что им точно будет актуально прям вчера.
Полчаса слез и истерик. Но согласилась со мной
Интересненько. Фотоотчет купленного с фото чека будут? В какую бригаду отдали? Небось 20% от бабушкиных 400,00 себе зажали или все 400,00 для себя на винишко потратили?
Все равно останусь при своем мнении, обокрали бабушку. Нехорошо то как
tetnes• 20 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ок, скрин сделаю я. Не вопрос. Вас правда такая отчетность удовлетворила?
Почему нет пофамильно с суммами зарплат, премий? Я не обвиняла сотрудников его фонда, навряд ли без его подписи можно потратить хоть копейку. Но гораздо честнее были бы написать: по закону мы как БФ можем потратить на свои нужды до 20%, но мы укладываемся вот в такую сумму …., а именно ……. А не завуалировано написать, что на счета фонда попадают неучтеннын средства, которые мы немного отмываем и возвращаем. Ну и сами немножко тратим.
Они не берут себе ни 20 % ни меньше от благотворительных взносов. Админ расходы отдельное финансирование, которое сами финансирующие и контролируют.
Sweetyy• 20 июля 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Удалено администрацией...
Всех слуг бы к стене...
Киев_Елена• 20 июля 2023
Ответ дляmedlar
Это 3,14здец лютый, что происходит.
Пилят деньги. Или Вы думаете просто так сериалы решили за миллионы снимать. Они не дураки) как им заработать? а так...народ поговорит, ну и пусть поговорит. Военное положение, не на часи
автор Екатерина27 • 20 июля 2023
Ответ дляtetnes
На первую часть базе отвечать не буду. У вас больная фантазия. Фу….
Оставайтесь конечно. Ваша право. Можете даже на выборах за него проголосовать.
Playland• 20 июля 2023
Цікаво, хто дизлайки ліпить
Що неправдивого в написаному?

Мене тренерством інше ще більше - тобто оці покидьки в Мінкультурі вважають, що основне населення буде дивитися увесь цей шлак?

Тоді прогнози дійсно невтішні(

І так я погоджуюся з тими, хто вважає дикістю навіть думку про зйомку такого тупого контенту під час війни.
Ви людям житло відбудуйте, а не курятниками пластиками затикайте дірки.
Playland• 20 июля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Верещук (з Рави Руської)
Притула (зі Збаража)
Усі - щирі кияни)))
Може когось пропустила? Нагадайте.
Ага)
Я як думаю - йди на посаду мера в Збаражі, зроби там місто-сад, напрацюй добре ім’я - ну і тоді потенційно маєш козир для спроби балотування на посаду мера в столиці.
KateSavch• 20 июля 2023
Ответ дляtanysha777
Ви не повірите, але серіал ’смт Інгулець’ за 33 млн грн це реально про Поворознюка!!!🤬
Жанр: драмеді. Логлайн проєкту: Два талановитих айтишніка Максим та Данило втікають з фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються на Кіровоградщині в смт «Інгулець», де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці «Батя». Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час відчасу працювати на фермі.
Тут і сценарій повне гуано. Це приниження ТРО чи що? Типу в дусі совкової армії, коли солдати будували дачі генералам. Так тут по сценарію люди будучи в ТРО якогось дива ’час від часу’ батрачать на фермі в місцевого царька Баті. Позор, а не сценарій.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
От скільки не питаю 73%-них хто тепер барига - мовчать або відповідають в стилі ’сам дурень’. Або як в одній голові вміщається виття ’Порох сдал, нє просіл помощі, бо наживался на АТО’ і після майже півтора року війни ’Всє только озабочєни’? Тобто, у 2014му винен папєрєднік, бо черга з бажаючих допомогти і дати мало не авіаносці, а він не хотів. А сьогоднішній - ’а что подєлать, что он может. мір только озабочєн’ враження. що 73% і логіка - як дві рельси залізничної колії
Те зелене, те шоколадне, а сутність однакова... тепле і смердить.
Надя-Надюша• 20 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
На будь-що не повинні, а на серіал конче треба!
Але ж якби влада сказала, люди, ми повністю забезпечуємо всі потреби фронту і ЗСУ від шкарпеток до дронів всіх модифікацій, в нас вистачає коштів і на колишніх військових, всіх вилікуємо, всіх поставимо на ноги. Але після всіх цих витрат, у нас ще залишається «сдача», в ось саме її ми вирішили потратити на шедевр кіномистецтва. В такому випадку, нема питань взагалі!
Ви ще забули про ремонт енергосистеми країни. Нам же сказали, що піднімають тариф на світло, тому що немає грошей ремонтувати електростанції. А тепер опа, на кіно гроші є, а на відновлення енергосистеми немає.
Бася-Мася• 20 июля 2023
Честно, девушки, доверяла власти весь прошлый год. А сейчас появилось хер...е ощущение, что сливают страну. Бюджет тупо пи...ят, но не в этом дело - такое и раньше было. Удивляет другое - мочат западные партнеры, чьи деньги собственно и неприкрыто растягивают. Раньше англосаксы тыкали носом президента и его клику, сейчас им все подходит. По барабанам и овощерезкам никаких вопросов от спонсоров, ’кино’ тоже проедет ’беспытань’. То есть, они дали согласие на распил? Типа, пусть ’влада’ набьет карманы перед шухером? Дескать, воевали-заслужили? Пугает мысль куда идет страна. Тысячи парней гибнут, денег на фронт не хватает, а тут ’кино’.
Фонды даже обсуждать не хочется - дырявый карман. Муж перечислил вчера почти 2 т. другу на ремонт техники, напрямую. Так-то.

Любовь Вадимовна• 20 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
думаю що партнери теж мають з цього зиск, того і не рипаються. Насправді війна для багатьох це золота жила, не тільки наші політики люблять гроші
Стасько• 20 июля 2023
Ответ дляEllina Art Girl
Я дивилась розклад таро на нього на ютуб. Знаю, що це звучить крінжово, але хотіла для якогось, можливо, заспокоєння. Так там не дуже розклад на нього був. Там не про нашу країну. Про його долю. В розкладі те, що на другий строк він не піде і буде жити не в нашій країні, а десь в іншій.
Ось таки передбачення
Це дуже схоже на правду. Вони всі крадуть, а потім живуть в інших країнах. Єдині хто в Україні залишився, це Порошенко і Ющенко мабуть. Всі інші жиди роз‘їхались по теплим країнам. Зєля поколядує трохи і теж здрисне.
СhanelKa• 20 июля 2023
Дрони купим вже після «перемоги», а поки є справи важливіші. Ось так.
А це, могли би бути тисячі врятовані життя
Дафна• 20 июля 2023
Позорище просто. Сходила в инсту на страницу Горбунова оставила гневный коммент
Дафна• 20 июля 2023
Мда, режущий смайл, матрёшек на сайте развелось
LotusA• 20 июля 2023
Цирк Шапито...
nezhinka• 20 июля 2023
Читаєш такі новини і розумієш, що ніколи ми не будемо жити нормально, аж відчай нападає.
LudaSHS• 20 июля 2023
Пошли деньги, надо найти им приминение и убрать’ дремучий совок’ и ломать систему многие не хотят , они и так в шоколаде.
Ткаченко и компания, и кто за этим стоит - это гниль. Полностью потеряны приоритеты в войну.
Такое ощущения выродки рашисткие у нас во власти, которым и не нужна та Украина, заработать и все.
LudaSHS• 20 июля 2023
Ответ дляIncol
З сусідньої гілки принесла, вже підписала і Вам теж раджу, бо мовчати то зовсім не вихід.
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/5111
Мораторій на використання бюджетних коштів на другорядні потреби до кінця воєнного стану!

Тільки лінивий ще не написав, що чинний підхід до використання бюджетних коштів в Україні в цілому та в Києві зокрема — хибний, якщо не сказати злочинний. Не можна купувати шкіряні барабани, дорогі кавомашини та фінансувати сумнівні ремонти та кількасот мільйонні будівництва допоки ЗСУ мають не закриті критичні потреби. Першим пріоритетом для бюджету будь-якого рівня має бути підтримка ЗСУ та всього, що пришвидшує нашу спільну перемогу!

Сьогодні я ініціюю підготовку відповідного проєкту рішення Київради. Він має зняти всі питання щодо доцільності використання коштів столичного бюджету та закумулювати значний ресурс, який можна буде направити на фінансування першочергових потреб ЗСУ.

Цей мораторій не має стати тупою забороною на фінансування дійсно важливих проєктів для життєдіяльності міста. Але має значно обмежити можливість сюрреалістичних закупівель та видатків, які точно можуть почекати перемоги. Тому над ним потрібно буде добре попрацювати.

Ми спільно з громадою визначимо пріоритети та напрацюємо рішення яке покаже, що саме місцеве самоврядування може бути драйвером змін та міцною підтримкою наших воїнів.

https://www.facebook.com/100000375699289/posts/pfb...?
Ruovet• 20 июля 2023
Ответ дляcoch100
Мне кажется, что тот кто всячески не замечает этого и есть ватная тварь, которая работает против украинского народа.
Именно так.
Кто это пытается оправдать - и есть тварь последняя, и истинный враг Украины и ее народа.
Люсильда.ua• 20 июля 2023
Ответ дляnutty
Та ні самий-самий достойний був Льоня-космос. Він ще й співав))) А потім, перебуваючи на посаді, просто зник кудись... у невідомому напрямку.... як карлсон. І навіть не обіцяв повернутися. А Києвом у цей час невідомо хто керував. Здається аж кілька років. Потім Попова призначили. То це все усі мабуть забули. Тоді мовчали. Це при янику було. Десь 2010-2012 роки.