400 мільйонів гривень виділила держава на виробництво розважальних серіалів для структур, пов’язаних з друзями офісу президента та міністра культури
Згідно зі аналізом державних закупівель на виробництво серіалів в 2023 році на непрозорих конкурсах під свої фірми, держава виділила 400 мійльонів гривень:
400 мільйонів гривень - це ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ Fpv-дронів-камікадзе, ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ тисячі точних ударів по російським окупантам, сотні врятованих життів украінських воїнів. Яким під час війни потрібна зброя та забезпечення, а не новорічні серіали, які будуть якось на колінці ліпити.
Краща розвага - коли в новорічну ніч будуть крутити відео з ураженням російських окупантів тими самими дронами-камікадзе, які придбають за гроші, які знімуть з фінансування нікому не потрібних серіалів.
Коли президент обмежить нецільові витрати державного бюджету на «новорічні комедії» під час війни? Невже телевізійники не могли б якийсь час попрацювати за волонтерський рахунок, збирати гроші на свою творчість?
Бо народ збирає кошти на озброєння і в першу чергу на дрони, тому що державний бюджет в значній мірі йде на інші, далекі від війни цілі.
Як тільки совість дозволяє видавати на це гроші, і як тільки совість дозволяє тягнути з бюджету ці гроші у кіношників
Президент Зеленський та голова офісу Єрмак, які самі є кінопродюсерами, мають негайно відмінити цю ганебну розтрату державних коштів, і спрямувати ці гроші на озброєння. Закупівлі цих фільмів треба відмінити, контракти розірвати, а гроші спрямувати на Fpv. Це буде правильна історія, яка викличе повагу до президента і позитивну реакцію серед суспільства.
Чекаємо на рішення Верхоновго Головнокомандувача і відміну усіх витрат на далекі від війни розважальні проекти.
під час війни такі сумнівні «розваги» - це ганьба для держави.
ФБ Бутусов
всё для красоты• 19 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Цікаво, а чому в таких темах нема отих ботів, шо всюди кричать « скоро перемога, треба трішки потерпіти, а це все не на часі?
Наверное придумывают речь, как этот весь беспредел выкрутить на пользу власти, но так как их нет значит и мыслей нет..... потому что для адекватного человека где в стране война, смерть и разрушения обьясней нет...
Ответ дляtrickywicky
я таких называю понадусеровыми , стоит вообще высказать свое критическое мышление , они по сценарию тебя в кремлеботы запишут
Ответ дляМимо_шла
У Бутусова сейчас читаю просто ярость людей о том,что Бакланов опять всплыл в большой политике.
Ну что я могу сказать, у меня лично такое чувство, что нас сдали как Херсон в 22
Так і є.Баканов тепер адвокатське посвідчення отримав.
Буде в Полтаві рулити,поки про нього трохи забудуть.А мав би на нари присісти за державну зраду
Yegonyashka• 20 июля 2023
Ответ дляPole
Мені сьогодні чоловік показував допис в телеграмі, суть якого в тому, що кошти, які нам виділяються іншими країнами в якості допомоги, ми не маємо права витрачати на воєнні цілі((
Можливо, в цьому й причина всіх цих неадекватних витрат під час війни((
Не знаю, наскільки це правда...
ну да, у нас же нет переселенцев, которых по миру пустили, а теперь еще и выплаты вонючие 2 тыс отберут, потому что у них заначка есть. Слов нет уже, считаю это все геноцидом не меньше того, который творит поганая русня
Korsika999• 20 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Ермак його тоже чекає.
І Татаров.В нього й досвід є.
Саме він керував розстрілом Майдану, але Венедіктова його врятувала.А Зеленський взяв на підвищення.
І Татаров.В нього й досвід є.
Мне кажется, он так Зеленского будет менять. Устроит имитацию майдана, покушение, и нового поставит. Или призовет войска НАТО для усмирения...и снова нового президента.
Короче всякие нехорошие мысли у меня на этот счёт.
Tatyana_1975• 20 июля 2023
Ответ дляVivianna_
зато притула на ГУР с украинцев деньги трусит 😁
Тобто крадуть одні, а винний Притула?
Ответ дляШматочок хмарки
А що Вас дивує? Пам´ятаю був траур в Умані, так Майстер Шеф відмінили випуск, бо траур і розважальна програма, а Квартал чи щось подібне можна і показати. Поржемо в траур.
Мене теж дивує, чому людей це дивує. Типу не вони це обрали в 19му році....
Tatyana_1975• 20 июля 2023
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
Так є ще соціальна сфера -садки без бомбосховищ, гколи, лікарні пошарпані, соціальні послуги...
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляTatyana_1975
Тобто крадуть одні, а винний Притула?
Притула вже так накрав, що скоро репне
Восени донатиш на ловця шахідів
У пене одної питання «де він?» , де хоть шось крім міфічного супутника?
Видишь спутник ? Нет! А он есть! (С)
Восени донатиш на ловця шахідів
Видишь спутник ? Нет! А он есть! (С)
miotornado• 20 июля 2023
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
Так пусть зарплаты поднимут!
Ellina Art Girl• 20 июля 2023
Цю владу дійсно обрав народ. Дуже шкода, що наші люди такі довірливі.
Мені вони ніколи не подобались, я завжди була проти.
Тепер маємо, те що маємо.
З приходом цієї влади дійсно стало страшно висловлюватись.
Дуже заздрю оптимістам. Бо я реаліст
Тепер маємо, те що маємо.
Дуже заздрю оптимістам. Бо я реаліст
Ellina Art Girl• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
не Прытула красавчик) быстро в тему впрыгнул) он как цыганка - ему люди деньги сами отдают
Ага
Ще у президенти його будуть просувати мабуть
всё для красоты• 20 июля 2023
Девочки вот читаю вас и у меня в голове один вопрос, они реально не боятся народ довести, что их на х...н всех перестреляют или у них уже план побега готов ...