400 мільйонів гривень виділила держава на виробництво розважальних серіалів для структур, пов’язаних з друзями офісу президента та міністра культури
Згідно зі аналізом державних закупівель на виробництво серіалів в 2023 році на непрозорих конкурсах під свої фірми, держава виділила 400 мійльонів гривень:
400 мільйонів гривень - це ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ Fpv-дронів-камікадзе, ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ тисячі точних ударів по російським окупантам, сотні врятованих життів украінських воїнів. Яким під час війни потрібна зброя та забезпечення, а не новорічні серіали, які будуть якось на колінці ліпити.
Краща розвага - коли в новорічну ніч будуть крутити відео з ураженням російських окупантів тими самими дронами-камікадзе, які придбають за гроші, які знімуть з фінансування нікому не потрібних серіалів.
Коли президент обмежить нецільові витрати державного бюджету на «новорічні комедії» під час війни? Невже телевізійники не могли б якийсь час попрацювати за волонтерський рахунок, збирати гроші на свою творчість?
Бо народ збирає кошти на озброєння і в першу чергу на дрони, тому що державний бюджет в значній мірі йде на інші, далекі від війни цілі.
Як тільки совість дозволяє видавати на це гроші, і як тільки совість дозволяє тягнути з бюджету ці гроші у кіношників
Президент Зеленський та голова офісу Єрмак, які самі є кінопродюсерами, мають негайно відмінити цю ганебну розтрату державних коштів, і спрямувати ці гроші на озброєння. Закупівлі цих фільмів треба відмінити, контракти розірвати, а гроші спрямувати на Fpv. Це буде правильна історія, яка викличе повагу до президента і позитивну реакцію серед суспільства.
Чекаємо на рішення Верхоновго Головнокомандувача і відміну усіх витрат на далекі від війни розважальні проекти.
під час війни такі сумнівні «розваги» - це ганьба для держави.
ФБ Бутусов
Korsika999• 20 июля 2023
Нашла наших ’Настей’, они в теме про донаты Ваньку сидят. Обсуждают как классно миллионы на дроны собирать, и как это круто.
Я не знаю, может это что то я не понимаю. Но это же не нормально(((
Ответ дляtanuwe4ka
А Притула дал хоть один звіт? Закупки выше рыночной стоимости. Спутник где? Он только банит за вопросы любые. Сама ему скидывала вначале. Теперь не верю ему- в одной упряжке он со всеми.
Там по Притулі прикол.Він недавно закінчив католицький універ.Буде ще так дурних стригти
Тамара0104• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
у меня ассоциация со Свинарчуком , даже фамилии созвучные
У вас хибні асоціації. Свинарчуків українці зробили разом))) Вони контрабандою купляли в рашці запчастини до нашої техніки, за це і поплатились.
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляKorsika999
У них работа такая
На таких Насть кстати и тратится часть западной помощи))
Tatyana_1975• 20 июля 2023
Ответ дляРеверанс
фото
Яким боком він до цих 400 млн мені не зрозуміло все одно. Тема ж про це?
Ответ длявсё для красоты
Девочки вот читаю вас и у меня в голове один вопрос, они реально не боятся народ довести, что их на х...н всех перестреляют или у них уже план побега готов ...
Один Майдан під керівництвом Татарова розстріляли.Татаров 3 особа в державі зараз.Совпаденіє??
Ответ дляKorsika999
сейчас прибегут, обзовут всех матрешками, проклянут сто раз и нажалуются админу)))
Тамара0104• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
да я помню)), но пздц одинаковый
До речі, контрабандний канал прикрили після розголосу, клістрони зняли як доказ з ППО і повернули через 100 днів повномаштабного вторгнення. Скільки людей померло від обстрілів тоді?
Yegonyashka• 20 июля 2023
Ответ дляPole
В сусідній темі вже висловили думку, що влада це робить спеціально, щоб від нас відвернулися партнери і ’довелося’ домовлятися ’посрєдінє’...
ах… ная многоходовочка
Korsika999• 20 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Татаров и Ермак в официальных списка агентов кремля в Британии.
Странно всё это.
Tatyana_1975• 20 июля 2023
Ответ дляРеверанс
А УКУ чим Вам не догодив? Аж цікаво?
Korsika999• 20 июля 2023
Ответ дляPole
Люська Арестович же квакал там что то, про ’по корейскому сценарию’
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляKorsika999
Странно всё это.
Брат Подоляка фсбшник
Отец Ермака фсбшник
И ни у кого никаких вопросов
Отец Ермака фсбшник
И ни у кого никаких вопросов
Шматочок хмарки• 20 июля 2023
Ответ дляKorsika999
Хай краще там сидять.
А то сюди прийдуть і почнуть всім рота затикати, і коментарі видаляти. Там у них м´які стіни, зручні кофтинки з рукавами за спиною)
Ответ дляPole
В Омані та Парижі були секретні домовленності.
В мене такі ж думки.
Якщо, народ і армія не здалися росіянцям ,то просто знекровлять.З партнерами постійно претензії і сваряться.Вже стали вказувати
В мене такі ж думки.
Ответ дляРеверанс
Придворний волонтер президента.
Единий волонтер кого не перевіряють.
Недавно Притула нове дороге авто купив на гроші дурнів.Гордий напис волонтер на ньому.
Скромна людина.
І авто на фронті зродилось би
Единий волонтер кого не перевіряють.
Скромна людина.
І авто на фронті зродилось би
к стати, не знаете, теща Прытулы оплатила лечение девочки которую сбила на машине?
Korsika999• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
а где эти списки можно посмотреть?
Я так понимаю на английском языке надо искать. Прям сейчас я вам ссылки не могу дать.
Ответ дляPole
Мені сьогодні чоловік показував допис в телеграмі, суть якого в тому, що кошти, які нам виділяються іншими країнами в якості допомоги, ми не маємо права витрачати на воєнні цілі((
Можливо, в цьому й причина всіх цих неадекватних витрат під час війни((
Не знаю, наскільки це правда...
можно потратить на временное и постоянное жилье для беженцев. На восстановление разрушенных домов.
На протезы, на которые собирают деньги.