Реверанс• 19 июля 2023

Хтось розуміє,що це взагалі відбувається ?

400 мільйонів гривень виділила держава на виробництво розважальних серіалів для структур, пов’язаних з друзями офісу президента та міністра культури
Згідно зі аналізом державних закупівель на виробництво серіалів в 2023 році на непрозорих конкурсах під свої фірми, держава виділила 400 мійльонів гривень: https://detector.media/.../2023-07-19-vid-pokhoron...
400 мільйонів гривень - це ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ Fpv-дронів-камікадзе, ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ тисячі точних ударів по російським окупантам, сотні врятованих життів украінських воїнів. Яким під час війни потрібна зброя та забезпечення, а не новорічні серіали, які будуть якось на колінці ліпити.
Краща розвага - коли в новорічну ніч будуть крутити відео з ураженням російських окупантів тими самими дронами-камікадзе, які придбають за гроші, які знімуть з фінансування нікому не потрібних серіалів.
Коли президент обмежить нецільові витрати державного бюджету на «новорічні комедії» під час війни? Невже телевізійники не могли б якийсь час попрацювати за волонтерський рахунок, збирати гроші на свою творчість?
Бо народ збирає кошти на озброєння і в першу чергу на дрони, тому що державний бюджет в значній мірі йде на інші, далекі від війни цілі.
Як тільки совість дозволяє видавати на це гроші, і як тільки совість дозволяє тягнути з бюджету ці гроші у кіношників
Президент Зеленський та голова офісу Єрмак, які самі є кінопродюсерами, мають негайно відмінити цю ганебну розтрату державних коштів, і спрямувати ці гроші на озброєння. Закупівлі цих фільмів треба відмінити, контракти розірвати, а гроші спрямувати на Fpv. Це буде правильна історія, яка викличе повагу до президента і позитивну реакцію серед суспільства.
Чекаємо на рішення Верхоновго Головнокомандувача і відміну усіх витрат на далекі від війни розважальні проекти.
під час війни такі сумнівні «розваги» - це ганьба для держави.
ФБ Бутусов
tatka• 19 июля 2023
Ответ дляKorsika999
Ну так почему не потратить их на помощь восстановлении жилья?
На аптечки, ліки, протези, операції.., виплати врешті-решт, як військовим, так і впо..

Cvetochek...• 19 июля 2023
писали про ещё один пакет помощи на крупную сумму. которая пойдёт по карманам верхушек. на войне неплохо так наварились... многие. эх, какая больная тема
Korsika999• 19 июля 2023
Ответ дляtatka
Та хочаб і на це. Та не на серіали та люки з гербами
Donnafugata• 19 июля 2023
Ответ дляCvetochek...
також сприводу цього обурення на сторінці військового бачила.
Глрбунов це ж чоловік Осадчої?
Так.
А цей військовий, хто не знає, втратив обидві ноги на війні. І це до нього шуляк приходила виясняти стосунки в палату через скандальний закон.
Cvetochek...• 19 июля 2023
Ответ дляKorsika999
Та многие военные уже задают вопросы...
а толку? позадают и перестанут. повозмущаемся и забудем. ничего не изменишь. не нам это решать и мы не в силах ничего изменить.
автор Реверанс • 19 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Да да да! Очень интересно, Гур это какое-то тро что-ли? Это государственная структура, выбивайте бабло с ваших главнокомандующих
Головнокомандуючий хоче займатися звичною для себе справою.
Тим часом,Дубінський не ховаючись рейдерує областну лікарню в Києві.
В Дніпрі лікарня Мечникова також має великі проблеми зроблені штучно.Рейдерство ,як за Януковича.Навіть нахабніше
iryna _b• 19 июля 2023
Ответ дляPole
Мені сьогодні чоловік показував допис в телеграмі, суть якого в тому, що кошти, які нам виділяються іншими країнами в якості допомоги, ми не маємо права витрачати на воєнні цілі((
Можливо, в цьому й причина всіх цих неадекватних витрат під час війни((
Не знаю, наскільки це правда...
Я сумніваюсь,що інші країни нам дали кошти на серіал чи новорічне шоу

iryna _b• 19 июля 2023
Ответ дляlucky ok
Мені мій чоловік те саме розповідав.
Стаття BBC нещодавно вийшла і там було про розподіл коштів
Мимо_шла• 19 июля 2023
Ответ дляРеверанс
У Бутусова сейчас читаю просто ярость людей о том,что Бакланов опять всплыл в большой политике.
Ну что я могу сказать, у меня лично такое чувство, что нас сдали как Херсон в 22
автор Реверанс • 19 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Хоч би про одного загиблого героя зняли фільм...
А в них одні ржаки... Сюр
То не його Герої.Тому фільм буде про бидло,яке крало і білого дня стріляло в фермера.
Монетку його пики зробили.Людиною року призначили.
Ганьба
автор Реверанс • 19 июля 2023
Ответ дляlucky ok
Мені мій чоловік те саме розповідав.
Це не так
автор Реверанс • 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
Автор, у вас посилання якесь ліве.
Нормальне можна подивитися?
Прозорро відкрийте
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Прозорро відкрийте
Ви дали якесь ліве посилання.
Не можете виправити помилку?
всё для красоты• 19 июля 2023
У меня после таких новостей тоска и обреченность накатывает, аж рыдать хочется.
Мимо_шла• 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
Ви дали якесь ліве посилання.
Не можете виправити помилку?
Ссылка не левая, там есть скрины с закупок проззоро, их надо проверять самостоятельно в ручную
iryna _b• 19 июля 2023
Крім того, місцеві ради можуть передавати іншим місцевим бюджетам свої бюджетні субвенції. Наприклад, минулого року таким чином Київ передавав свої гроші звільненій від росіян Бучі.
Стаття bbc https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/ukrainian...

Є також можливість передавати частину ПДФО в держбюджет.

’Але я не чула, щоб це хтось робив’, - каже Олександра Бетлій, і уточнює: теоретично така можливість є, але треба прописувати процедуру.

Якщо ж говорити про державний бюджет, то там для того, щоб ’перекинути’ гроші з однієї статті на іншу - наприклад, від міністерства культури, на міноборони - треба вносити зміни до бюджету.

’Для цього парламент має проголосувати поданий урядом законопроєкт’, - пояснює економістка, але зауважує, що і тут треба враховувати, що практично усі невійськові видатки зараз фінансуються за рахунок міжнародної підтримки, яку не можна витрачати на оборону і безпеку.
trickywicky• 19 июля 2023
Цікаво, а чому в таких темах нема отих ботів, шо всюди кричать « скоро перемога, треба трішки потерпіти, а це все не на часі?
Ирина_Б_• 19 июля 2023
ну кому еще не понятно что нас имеют и на нас плюют
trickywicky• 19 июля 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Я после таких новостей все время впадаю в отчаянье. Как тут выиграть войну, когда у верхушки война уже закончилась и деньги пилятся на удвоенной скорости, когда тарифы повысили, когда военное положение, а не война уже 1.5 года. Даже мой оптимизм постепенно угасает.
Вони просто намагаються вкрасти якнайбільше, щоб зі спокійною душею втекти і почати нове життя на якомусь острові з новим паспортом)

автор Реверанс • 19 июля 2023
Ответ дляKorsika999
Там вони від Британії допомоги ждуть.
Все союзники винні
всё для красоты• 19 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ещё и убивают... пока эти с...и деребанят все до чего могут дотянуться
Мимо_шла• 19 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
И где Настя с одой о великом вожде которого у нас никогда не было, о солнцеликом, о святом президенте😂
Vivianna_• 19 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
государственная , ФИНАНСИРУЕМАЯ структура, на минутку
автор Реверанс • 19 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Та куда майдан, русня только этого и ждёт
Ермак його тоже чекає.
І Татаров.В нього й досвід є.
Саме він керував розстрілом Майдану, але Венедіктова його врятувала.А Зеленський взяв на підвищення.
trickywicky• 19 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
То что провоцирует это факт.
Меня уже даже бесит, что выборы отменили, я не хочу такое руководство. Но как поменять это без переворота ( который сделает только хуже) я хз. Ждать окончание войны только
Так она никогда с такими раскладами и не закончится, после окончания прилется де ответить
А так вечеря война-вечеря власть , вечеря кормушка
I_Love_London• 19 июля 2023
Ответ дляtatka
Які виплати? Наш служить на нулі з початку війни. Коли настає час ЗП їх відтягують на день и нараховують 30тис, потім назад.
Мимо_шла• 19 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Мне кажется этот деребан видим не только мы, но и наши партнёры
iryna _b• 19 июля 2023
На скільки я розумію проблема в тому,що не прописана процедура ,як перекидувати ці гроші на міноборону . А також з самого початку в бюджеті України дивно статті витрат прописані.
Але я не розумію чому їх не можна витрачати на нормальні укриття для тих самих навчальних закладів ,а не класти бруківку
Korsika999• 19 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Тс, а то щас Настя та її сто аккаунтів прибіжать
Takamaka• 19 июля 2023
Ответ дляDarina26
Нуашо. Хотилы шоу? Поприкалывались на выборах? Вот получите-распишитесь.
И что, автор? Все молчат. И мы молчим. Попробуй что сказать-неначаси. И ладно бы дело в деньгах, пацаны тысячами гибнут. А мы сериальчики будем смотреть
Я так поняла, что к следующим выборам Ко нам готовит еще одного кандидата в президенты - Поворознюка… занавес.