СКИБИДЫШь• 20 июля 2023
Ви видаляєте волосся на руках?
Я лише один раз в житті видаляла епілятором волосся на руках, і тоді я їхала в транспорті і навіть комплексувала, що я його видалила, зараз же я дивлюся на руки ну трохи є волосся на руках, але воно світле, от і думаю видалити чи це зайве?
Мені 36 років, не смійтеся, що питання таке примітивне, я досить зайнята людина, але іноді хочеться запитати думки людей.