СКИБИДЫШь• 20 июля 2023
Ви видаляєте волосся на руках?
Я лише один раз в житті видаляла епілятором волосся на руках, і тоді я їхала в транспорті і навіть комплексувала, що я його видалила, зараз же я дивлюся на руки ну трохи є волосся на руках, але воно світле, от і думаю видалити чи це зайве?
Мені 36 років, не смійтеся, що питання таке примітивне, я досить зайнята людина, але іноді хочеться запитати думки людей.
Мавка• 20 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Звичайно жестяк, ще й виблискує на сонці
Кремом для депіляції 5 хв і гладенька рука, нащо тої рослинності
після крему маю щітину - гидота. Дозволю собі розкіш носити виблискуюче волосся😄
из желе я• 20 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Можна питання про крем для депіляції - не буде потім темніше чи жорсткіше? Тобто крем таки краще, ніж бритва? І чи справді потім не бажано на сонце?
Вперше купила крем і планую саме для рук, запросили на одну подію. Віск не можу, низький больовий поріг.
Я з цим кремом років 5
Ніякої щитини, ніякого подразнення… на 5 хв нанесла, змила, кремом зволож.намастила і красота
Дуже раджу, він не дорогий, вистачає на 4-5 раз, я роблю раз на місяць
из желе я• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
Моя рука щойно сфоткала, робила крем днів 10 тому, ніякої щетини і близько нема.
гидота з волохатими руками ходити
Федорино Горе• 20 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Не удаляю, ибо его там нет. Но с лохматыми руками бы не ходила, а чём проблема удалить?
Деньги и целесообразность
Федорино Горе• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Я удаляю везде)) не люблю волосатость, на руках в том числе. Лазер. В промежутках между процедурами могу удалить эпилятором
При курсе лазерки нельзя пользоваться эпилятором.
Точу ляси• 20 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Я з цим кремом років 5
Дякую! А крем veet не пробували, він може бути гіршим?
Мавка• 20 июля 2023
Ответ дляиз желе я
гидота з волохатими руками ходити
Хіба ж не зрозуміло, що справа не конкретному кремі, а в волоссі і якщо воно не тоненьке, то буде щітина (я про себе). Вибачайте, ходила і ходити буду з волосатими, потерпіть будь ласка, можете закрити очі рукою як на смайлі, якщо буде зовсім нестерпно 😘
Пасхальний тролік• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
Ну не у всех же так
из желе я• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
Пасхальний тролік• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
та я навіть не думала ніколи, вистачає де видаляти😃, просто тут так пишуть, наче волоссячко на руках -це прямо огидно
А такие вам как?
Червона ікорка• 20 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Ага, а тоді якщо не робити будуть руки волохаті як у обізяни. Ні, дякую. Я не комплексую як ви. Волосся світле на руках це нормально.
Пасхальний тролік• 20 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Деньги и целесообразность
Ну, это настолько недорого, какие там прям деньги?
Пасхальний тролік• 20 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Он лучше, но и дороже гораздо
Мавка• 20 июля 2023
Ответ дляиз желе я
оу, це вже не про руки… ці смайли - то колір енергетики
🌺
Жертва интернета• 20 июля 2023
Боже, нащо чіпати те волосся на руках, тим паче влітку воно трохи світлішає від сонця
Вчора бачила жіночку в шортах, так в неї було видно волосся на ногах, вона його взагалі не видаляє, а ви тут за руки пишите
Ковбой Хагис• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
У мене гарне густе 🤣 світе волосся, не видаляю - мені подобається.
Покажіть)
Федорино Горе• 20 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А такие вам как?
Это восточный тип. Волосы на руках у таких девушек - наименьшая из проблем
Федорино Горе• 20 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Один сеанс лазерки на руки в одной популярной сети диодным лазером (который не распознает светлые волоски) - 860 грн.
Средняя ЗП в Украине - 15 000 грн.
Мавка• 20 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А такие вам как?
Такі лазер добре візьме, на відміну від світлого жорсткого.
І знову ж таки, не бачу тут показання для обов’язково видалення. Бачила, що східного типу дівчата висвітлюють волосся і залишають.
СКИБИДЫШь
• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
От і у мене таке, але я не буду видаляти, бо виглядає це як рука нормальної здорової людини.
Підмітайло• 20 июля 2023
Да,не люблю волосы на теле,удалила фотоэпилятором,нет ни под мышками ни на руках.
Ms. Доброта• 20 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ой, я Вас прошу!) Удаляю лазером уже около 15 лет и все ок. Все равно со временем волосы снова начинают расти
Не цілуюсь з бодуна• 20 июля 2023
Конечно не убираю на руках, там светлый пушок. Да и на ногах бывает даже не брею, ну по настроению. Волосы на теле никогда не раздражали. Мне, если честно, даже нравятся, но это я походу такой уникум.
Поэтому не понимаю некоторых подруг которые бешеные деньги за лазер отдают, при их копеечной зарплате .
ФрекенБок• 20 июля 2023
удаляю шугарнигом. стали редкие и тонкие, но темные. мне хватает 2-3 процедур на теплое время года. зимой не удаляю- с ними теплее )))))
Ну що ви, мамо!• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
Это же Советчица. Здесь все не как у людей.
Біток чи ефір?• 20 июля 2023
Никогда не удаляла и не собираюсь, хоть волосы тёмные.
Мне нормально, никаких комплексов по этому поводу не имею.
Кому что-то не нравится - пусть не смотрят.