Ms. Похвала• 20 июля 2023
Зараз на часі вчити російську мову ?
Физрукая• 20 июля 2023
Нащо? Впевнена, що розмовляти можете, а письмове грамотне спілкування нащо вам?
З понеділка на дієті• 20 июля 2023
Кацапську говірку я вивчила тіко за то, шо лєгчє допитувать плєнних.
Меряю от 0• 20 июля 2023
Завжди краще знати мову ворога. Думаю, що це приносить певну користь хлопцям на передовій.
Моторошні троянди• 20 июля 2023
Я не знаю, яким треба бути ідіотом, це ще мʼяко сказано, щоб після такої кількості ракет дрочити на російську мову і задавати такі запитання. Хочете вчити- вчіть, якого дідька дибільні запитання задавати?
ПрипоРошенная• 20 июля 2023
Не учу, но подтягиваю - тг каналы с нюансами языка, новые слова, иногда пунктуацию повторяю. Это родной язык, поэтому интересуюсь.
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А ви що її не знаєте?
Не знаю, звичайно.
Говорю-балакаю• 20 июля 2023
Ответ дляФизрукая
Племінниця працювала в готелях Туреччини та Таїланда. Була вимога знання російської при працевлаштуванні
Физрукая• 20 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
І вона не знала російську? Серйозно?
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Все и так её знают
Не всі, помиляєтеся.
Закуйовджена життям• 20 июля 2023
Я учу детей русскому и сама повторяю правила. Русский родной. Если кого-то от данного факта плющит - это исключительно их проблемы!
Баба Йога• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Не всі, помиляєтеся.
В Европе и США не знают
Говорю-балакаю• 20 июля 2023
Ответ дляФизрукая
І вона не знала російську? Серйозно?
А її зараз вивчають у школі? Потрібно ж не лише розмовляти , а і відповідати на листи
Физрукая• 20 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Тоді вчить. А я краще англійську. Хоча це так.. лірика
Баба Йога• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
В Україні теж.
Ну может какие-то иностранци живущие в Украине
Мамина корзиночка• 20 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та навряд прям «плющіт».
Дітей просто шкода.
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ні, українці.
Моторошні троянди• 20 июля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Та навряд прям «плющіт».
Дітей просто шкода.
Може то взагалі ждуніха пише.