Ms. Похвала• 20 июля 2023

Зараз на часі вчити російську мову ?

asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Мы тоже с оккупированной Луганщины и от своего языка не отреклись
Я не маю стокгольмського синдрому, тому мені легше
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляSanechko
Єсеніна - теж вбила параша, наприклад. Хоч був і російськомовних.
Як і і інших, неугодних
Російськомовну звичайну жіночку з Генічеська, яка радила окупантам покласти насіння в кишені, досі тримають у полоні, і навіть спонукали на камеру вибачатись за побажання смерті фєдєраствчєскій загарбницькій армії.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
Продолжать говорить на любимом языке это значит иметь Стокгольмский синдром? Хмм...
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Рідна мова моїх бабушок та дідів українська. Їх змусили говорити російською і їхніх дітей теж. Так, я не маю стокгольмського синдрому щоб чиплятися за мову окупантів.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
А меня никто не принуждал с рождения слышу вокруг русский и обожаю читать на родном языке.
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Розумієте, кожен народ має право на самовизначення якщо в нього немає іншого місця. У рускіх це росія. У українців це Україна. Вам є куди поїхати для того щоб бути серед однодумців, а в мене крім України немає куди подітись. Ось так.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
А мне не нужно никуда ехать . В Украине достаточно русскоязычных украинцев
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Це ненадовго
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
Це ненадовго
Время покажет)
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Время покажет)
Незрозуміло на що ви розраховуєте. Норма- це поняття більшості. Більшість в Україні за українську мову, навіть ті що раніше за російську були. Вам буде некомфортно жити тут і ви поїдете, або мусите підлаштуватись. Мене обидва варіанта влаштують. І це я з Лисичанська, маю більш-менш розуміння коріння вашіх тєрзаній.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
Нет, не имеете понятия) На мой век русскоязычных украинцев хватит
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Розкажете моїм друзям та родичам які воюють з першого дня і повернуться в ці умовно рускоязичні регіони. П.с.: не раджу якщо здоров´я і комфорт не зайві. Як було вже не буде. Чим раніше зрозумієте і приймете для себе рішення у найлегшому напрямку, тим краще для вас. Просто констатація факту.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
Прошу прощения. Не хочу ничего доказывать. Нет смысла. Мои тоже воюют, и друзья, и земляки. Но они как были русскоязычными, так ими и остались. Не смею больше занимать ваше время
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Я не мушу розуміти вашу мову і я відмовляюсь її розуміти. Маю право. А ви як хочете, але якщо прийдете до мене по документи чи на консультацію, або до такої як я- будете тиждень на заспокійливих. І думати. Довго і якісно.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
До чего же вы назойливая, право слово Не приду я к вам, упаси боже
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Ви мені почали писати, а не я вам, зауважте. Це так по-рускі: спочатку насісти людині на голову, а отримавши відкоша, нити що вас притєсняют)
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
И теперь вы всю дорогу гонитесь за мной чтобы мне что-то доказать даже после того как я в вежливой форме дважды с вами распрощалась
Про притеснения вам приснилось? Не помню, чтобы я такое писала.
asjaua• 21 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Я не розумію що ви мені пишете, перекладіть на людську, іноземко.
Семицветка• 21 июля 2023
Ответ дляasjaua
Всего хорошего не захлебнитесь собственным ядом) утомили. Простите. Блок.
asjaua• 21 июля 2023
Бажаю всім рускім по ракеті в їхню хату. Хай хоч обпросяться зі своїми прощеннями.
Sanechko• 22 июля 2023
Ответ дляasjaua
Не знала.
Шок.
Sanechko• 22 июля 2023
Я вчора переглядала ’ Пропала грамота’.
Там звучить дійсно українська, така кришталева, як джерело.
І не така, яку нам зараз пропагандує Фаріон та ін.міністри
Sanechko• 22 июля 2023
Ответ дляasjaua
А україномовних зрадників?
Які наживаються на війні?
...Всі зараз активно ржуть з Луценка, але назвіть мені хоч одного теперішнього зеленого, який теж на фронті?
asjaua• 22 июля 2023
Ответ дляSanechko
А україномовних зрадників?
Які наживаються на війні?
Не покажу, бо не бачила( і мене теж розпікає що ми мусимо спостерігати дійсний, а не вигаданий бізнес на крові. І опозиція теж мовчить...
vasilek5050• 01 августа 2023
Вивчати не потрібно, бо немає де нею користуватися.