Ms. Похвала• 20 июля 2023

Зараз на часі вчити російську мову ?

Семицветка• 20 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Логика россиян - там где говорят на русском языке, это есть великая Россия. Да только по этому этот язык надо забыть.
Пишу на этом языке, что бы дуры, которые считают, русский родным, меня поняли.
Удалено администрацией...

Семицветка• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Ага, німці вже дочекатися не можуть, паспорти роздавати. Нашому непотрібу
Ай молодца))) украинцы своих же гражд непотрибом называют зато на мове
elegante• 20 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
Вчила останній раз в школі. Більше не збираюся. Навіщо мені їхня рагульний язик? В мене є своя красива мова.
Гарна 🥸
Елена1265• 20 июля 2023
А зачем она вам нужна? В какой вы стране? Если там разговаривают на русском - учите. Если в Украине - то нет смысла учить
Sandr1n• 20 июля 2023
Ответ дляRetu
Кумедна, одне питання - нафіга? ))
Може людина в розвідники планує податися, у тил до ворога
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 июля 2023
Ответ дляmar minor
Гарна 🥸
Красива мова наша українська

Яка в нас мова — чарівна й привітна,
Неначе пісня ллється у серця.
Красива й ніжна, мила й семицвітна…
І слухав би ту мову без кінця.
В ній шум лісів і жайворонка співи,
Краса лугів і в колосках поля.
І сміх дитячий радісний, щасливий,
Й моя найкраща, дорога земля.
Які ж красиві в ній слова пестливі,
У них любов і чари доброти.
Тож виростають діточки щасливі,
Як у словах є стільки теплоти.
Красива наша мова і пісенна,
Багата й світла, мов сама Земля.
Для всіх нас звична, щира і приємна,
В ній наша воля, і степи, й поля,
У ній душа й історія народу,
І світла пам’ять про усі часи…
Любов й пісні від роду і до роду,
І наших предків щирі голоси.
Прекрасна наша мова, пречудова!
В ній надзвичайні, чарівні слова.
Складалось у віках до слова слово
І вийшла мова ніжна і жива.
У ній чутлива пісня журавлина,
І цвіт калини, й трелі солов’я.
В ній наш народ і рідна Україна,
Квітучий сад і вся земля моя.
Красива мова наша українська,
Чарівна й світла, чиста і м’яка.
Це мова предків, мова материнська…
І ніжна, наче мамина рука.
Sandr1n• 20 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ну это на нас они напали, а не на весь мир и где наши дети будут жить через 20-30 лет никто не знает, поэтому мои дети ее учат
Я полагаю, у такой продуманной мамы дети уже знают хорошо английский, китайский и пару европейских языков, иначе Ваша логика не ясна.
ole4kakissa• 20 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
И среди них тоже, а их очень много разъехалось по свету и детей своих они учат русскому, то есть русский все равно остаётся распространенным языков. Но по мимо русских, европейцы тоже многие знают русский. Я лично в Чехии и в Германии столкнулась с местными которые знают русский
Многие? Интересно сколько им лет?
Под 60? Не удивлюсь если немцы, это бывшие жители ФРГ. И Чехия, как и практически вся восточная Европа,которые были под влияние СССР, преподавали руский в школе.
Попробуйте найти знающих руский в западной Европе - единицы. Даже беженцы бывших южных республик СССР не используют русский
Sandr1n• 20 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Поширеність мов російська в десятці світу
Це по числу носіів. Але враховуючи, що ці носіі зосереджені на територіі рашки, треба бути повним ідіотом, щоби вчити своіх дітей рос для полегшення комунікаціі зі світом.

elegante• 20 июля 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Красива мова наша українська

Яка в нас мова — чарівна й привітна,
Неначе пісня ллється у серця.
Красива й ніжна, мила й семицвітна…
І слухав би ту мову без кінця.
В ній шум лісів і жайворонка співи,
Краса лугів і в колосках поля.
І сміх дитячий радісний, щасливий,
Й моя найкраща, дорога земля.
Які ж красиві в ній слова пестливі,
У них любов і чари доброти.
Тож виростають діточки щасливі,
Як у словах є стільки теплоти.
Красива наша мова і пісенна,
Багата й світла, мов сама Земля.
Для всіх нас звична, щира і приємна,
В ній наша воля, і степи, й поля,
У ній душа й історія народу,
І світла пам’ять про усі часи…
Любов й пісні від роду і до роду,
І наших предків щирі голоси.
Прекрасна наша мова, пречудова!
В ній надзвичайні, чарівні слова.
Складалось у віках до слова слово
І вийшла мова ніжна і жива.
У ній чутлива пісня журавлина,
І цвіт калини, й трелі солов’я.
В ній наш народ і рідна Україна,
Квітучий сад і вся земля моя.
Красива мова наша українська,
Чарівна й світла, чиста і м’яка.
Це мова предків, мова материнська…
І ніжна, наче мамина рука.
В стихотворной форме можно и на країні милій .. однако в быту это всех обидит )))
oksi-71• 20 июля 2023
хотелось бы забыть, хоть я и русская.
Анжелика1• 20 июля 2023
Ответ дляУжгород
Мій син - російськомовний (каюсь, моя провина). Через це постійні догани від вчителів, бо на уроці і тим паче на перервах спілкується російською. Так от... Зараз він в Іспанії. Живе в родині, де спілкуються лише іспанською, трохи англійську знають. І от диво... На минулому тижні зателефонував мені синок і... сам перший почав розмову УКРАЇНСЬКОЮ. Це прогрес. Бо я вже не знала, як його відучити. Хай собі знає, але хоча б на людях його не застосовував.
Ну а в чем прогресс. На ребенка давят со всех сторон, чтобы сделать его таким, как хотят видеть взрослые. И чтобы он вел себя так, как нужно кому-то. Начиная с семьи и заканчивая учителями. Навесили ему комплексы из-за того, что родной язык ’неправильный и плохой’ и ещё делать его подсознательно виноватым. Вместо того, чтобы объяснить, что нет плохих языков, все одинаково хорошие, а есть плохие люди и поступки.
Махлебан• 20 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Но все равно пишу на русском)))) логика зашибись
Люсильда.ua• 20 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Cкажите мне, пожалуйста, умная Вы наша. Мне надо отказаться от родного языка... Хорошо... А от родителей своих, дедушек и бабушек, которые на нём разговаривали - все в могилах давно лежат, тоже отказаться? Не проведовать могилы, чтоб не подумали, что я дура. На могиле деда и бабушки - ветеранов Второй мировой войны, котрые Киев защищали и дошли до Берлина - надписи на памятнике - на рус.языке. Это теперь позор?!
Charming• 20 июля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Що ж Ви так мілко берете? Родовід свій вивчали? Може прапрадід яничар якійсь, або удмурт, і на їх могилах турецькою або удмуртською написано, а Ви ні в зуб ногою...
Лена• 20 июля 2023
Автор, это вы та, что таблицу умножения забыла?)
Did Panas• 20 июля 2023
Її треба вивчати як іноземну мову ( це я про школу).

Не розумію батьків, які вчать дітей російської мови. Наступні роки російська мова в Україні - то мертва мова.
Люсильда.ua• 20 июля 2023
Ответ дляCharming
Посмейтесь на могилах своих предков, а моих не трогайте, пожалуйста. Это грех, если Вы не в курсе.
Sanechko• 20 июля 2023
Вчіть. Якщо є бажання прочитати Гоголя , деяеі твори Шевченка в оригіналі.
Але не провокуйте!

Sanechko• 20 июля 2023
Єсеніна - теж вбила параша, наприклад. Хоч був і російськомовних.
Як і і інших, неугодних
Леди Репях• 20 июля 2023
Ответ дляАнжелика1
Полностью поддерживаю.
Sanechko• 20 июля 2023
Ответ дляmar minor
Я бачила нарізки сучасної ’ Кайдашевої сім’ї. Там русизмом так і пре ...ніякої літературної’ солов’їної’
Чи я чогось не розумію?
Поясніть мені, будь ласка, хтось , в чому смисл
elegante• 20 июля 2023
Ответ дляSanechko
Чи я чогось не розумію?
Хз 🤷‍♀️.. я общаюсь с ЗУ .. у них тоже гремучая смесь с польским .. даже спорим вечно , в Википедию забиваем и вуаля я права ))
oksi-71• 20 июля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
вот просто интересно. А если бы дед и бабушка не были ветеранами ВОВ, то вы бы не проведывали их могилы? Зачем акцентировать на это внимание?
ilanechka• 20 июля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Это факультатив, куда ходит пара детей со школы, за деньги . И то, не в каждом городе
Не придумывайте, какой факультатив. Есть школы средние с обязательным вторым русским,тк нет учителя другого языка, полно лицеев и техникумов,где второй русский, а также факультет преподавателей рус языка в университете никто не отменил.
Не знаю,кто там ставит дизлайк,но такая реальность,пока ещё)
промокашка• 20 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Кацапську говірку я вивчила тіко за то, шо лєгчє допитувать плєнних.
А розвідка? Ім також треба , і я без жартів , думаю що для військових на майбутнє має бути обов‘язковою російська , це вже ворог і надовго , того треба добре розуміть і вміти ввести його в оману своім «Масковским» акцентом
4мама• 20 июля 2023
Я вважаю що все кацапське в Україні треба заборонити на Конституційному рівні.
Niffler• 20 июля 2023
Ответ дляпромокашка
Я з родини розвідників.
_Юта_• 20 июля 2023
Разумеется.
Для моей семьи обязательно знать родной -- русский, государственный-- украинский и язык международного общения -- английский.
Остальные по желанию)
Кстати, только что вернулась из Болгарии, местные массово просят говорить не на английском, а на русском, им так легче понять. А мои сложные английские конструкции вообще в депрессию вгоняют персонал отеля
Charming• 21 июля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
На могилах не сміються, їх відвідують, незалежно від того якою мовою говорять, якою написано надписи. Я не розумію для чого Ви усе це згрібаєте в купу. У мене один дідо офіцер-моряк, що захищав Севастополь, а другий - був засланий в Сибір радянською владою. Поважаю обох, тому що вони стояли за себе, за своїх дітей, за свою землю, за свої принципи і не важливо якою мовою говорили.