дожену і ощасливлю• 20 июля 2023
Таро.Будь ласка подивіться
Серйозно налаштований до мене чоловік? Які в нього наміри до мене?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Я так понимаю он вас сейчас добивается, судя по раскладу?
Но намерения там сомнительные, честно говоря, очаровать и не более. И отношений я у вас не вижу
дожену і ощасливлю
• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую.
Йому потрібен лише секс?
Він вільний?
Йому потрібен лише секс?
Він вільний?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую.
Йому потрібен лише секс?
Він вільний?
Йому потрібен лише секс?
Він вільний?
Там скорее всего есть женщина, возможно на расстоянии.
Да, только секс
дожену і ощасливлю
• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Да, только секс
Дякую
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Да, только секс
Посмотрите пожалуйста как дальше сложиться отношения у меня? Благодарна Вам
Зашла на 5минут• 21 июля 2023
Автор, по картам чи він із сім’ї недавно пішов, чи розлучився з жінкою. Ніяких серйозних намірів щодо вас я не бачу. Йому ще те не переболіло. Пари гармонійної з вас не вийде: ви дуже різні, і темпераментом в тому числі
дожену і ощасливлю
• 21 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую.Можете подивитись чи зустріну я чоловіка для відносин в найближчий час? Які зміни чекають в особистому житті ?
Зашла на 5минут• 21 июля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
будь ласка:) Задала питання картам на рік: чоловіка ви зустрінете. Ну ви знаєте: він такий от незрілий буде. Як наче маленький хлопчик. Ну а там: вирішувати вам
дожену і ощасливлю
• 21 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую ❤⚘⚘⚘