Жинси на дитину• 20 июля 2023
Болюче питання. Аборти, діти і християнство.
Питання болюче особисто для мене. Я християнка, але багато чого не знаю. Скажіть, будь ласка, хто розуміється і знає, що відбувається з душами абортованих дітей?..
Красный Смех• 20 июля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Не кажіть ніколи «ніколи».
Роблять і християнки і мусульманки.
Те, которые искренне верят в то, что у них в матке уже душа - не делают.
Ms. Dolly• 20 июля 2023
Зробленого не повернеш, картати себе не має сенсу. Вам не всеодно і це вже добре. Допоможіть якійсь хворій дитині на лікування.
Мені здається, головне - зробити висновок і не повторювати своїх помилок.
Моя тітка 8 абортів зробила, бо не було на що виховувати. Виправдовує себе тим, що презервативів було не купити, чоловіку відмовляти не можна і тд. А це просто був її вибір.
БезникаяЯ• 20 июля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Не кажіть ніколи «ніколи».
Роблять і християнки і мусульманки.
Нет, ...не роблять
Солнце светит_но не Всем.• 20 июля 2023
Автор, у Вас трое детей стоят за левым плечом. И Бог осудил Вас за эти Аборты. Ваше покаяние на службе не были приняты.
Грушки-яблочки• 20 июля 2023
Воплощаются в других телах. Если так суждено, что душе в какой то период не суждено было родиться, значит ей нужно было пройти этот короткий путь для каких то своих целей, возможно очищения.
Жинси на дитину
• 20 июля 2023
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
Чому ви мені так написали?..
Солнце светит_но не Всем.• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Так і вас тим же судом осудить, що і автора.......
Все ходят под Судом Божьим. Кто то меньше пострадает, кто то больше. А тот кто не Знает, но сует свой нос, к нему Внимательнее Присматриваются.
Жинси на дитину
• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
не все сприймайте серйозно, що пишуть на форумі
Мені стало дуже боляче від цих слів.. і не знаю співпадіння це чи ні..
Солнце светит_но не Всем.• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Віруючі на суд Божий не приходять
На Суд Божий Все приходят!
Солнце светит_но не Всем.• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Я вірю написаному в Біблії, а Біблія говорить, що віруючі не приходять.
На Суд Божий Все придут. Один единственный человек не был на Суду Божьем, это Иисус Христос - Его осудило человечество.
Солнце светит_но не Всем.• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Учасники першого воскресіння на суд Божий не приходять.
Вот поэтому и Придут Все!
Солнце светит_но не Всем.• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Як же всі, як ті хто воскресне під час першого воскресіння - на суд не приходять, а хто під час другого воскресіння - ті приходять на Суд.
Вам - это не решать.