Кава з адреналіном• 20 июля 2023

Детское закаливание к чему может произвести

Как вы относитесь з закаливанию детей? Считаете ли это правильно? Это то правильно, но все ли это понимают?
Пусин Кукин• 20 июля 2023
Что конкретно имеете ввиду? Если обливание водой, то не очень хорошо.

Вапщета• 20 июля 2023
Що це для вас?
Пусин Кукин• 20 июля 2023
А вот мороженое ел когда хотел и в любую погоду)))
Цикавенная• 20 июля 2023
Загартування - це не кутати дитину, гуляти і не трястися над температурою водички, яку дитина п´є. А, в мене ще діти босоніж і до певного віку в одних трусах майже весь рік вдома бігали.
Тепличная• 20 июля 2023
Поступово загартовувати.
Вдома босоніж ходити, йогурт з холодильника давати і тд.
В мене діти загартовані, влітку весь день на вулиці завжди були, босоніж по траві, по плитці, компот і йогурт з холодильника, купаються в холодному басейні і тд.
Літом жодного разу не хворіють при цьому всьому. Тільки садок був так і не вилазили з вірусів. Кожні 2 неділі стабільно хворі
автор Кава з адреналіном • 20 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Почему? Я имею виду в целом, в комплексе
автор Кава з адреналіном • 20 июля 2023
Ответ дляЦикавенная
👍🏼

автор Кава з адреналіном • 20 июля 2023
Ответ дляТепличная
Поступово загартовувати.
👍🏼
Безсовісна кума• 20 июля 2023
Для мене «закалювання» це як мінімум не перегрівати дитину. Не кутати як деякі люблять в 22 градуси тепла в теплу кофту, бо бачте різко похолодало з 35 до 22.

Дитина в футболці і шортах до 18 градусів точно. Влітку в будь-яку погоду якщо хоче бігає босоніж. Не забороняю лізти в калюжі в будь яку пору року.
Вдома ніяких шкарпеток і теплих кофт. Коли було 18 градусів - футболка, тоненькі штани, коли було нижче через відключення - футболка з довгим рукавом, тонка кофтинка, звичайні штани без начосу.
Морозиво в будь яку пору року
Йогурти молоко - з холодильника не гріються.

Спимо з відкритим балконом завжди.
Ну і купається в ледь теплій воді, а не в гарячій

І шапку не в вересні вдягаю, як багато хто, а в кінці жовтня і то якщо дитина каже шо холодно
Пусин Кукин• 20 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Почему против? Редко кому такое понравится. Считаю, как насилие над человеком поливать его холодной водой. А так дети и сами прекрасно закаливаются. Это обычно родители кутают, греют воду, дают подогретое мороженое.
А если оставить ребенка в покое и дать ему выбор, то они и по дождю будут бегать и гулять в любую погоду.
маминаБубочка• 20 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Закаливание - это стиль жизни. Это не ведро ледяной воды с утра. Это сидение на сквозняке и при включённом кондиционере, мороженое из морозилки и напитки из холодильника, а не подогретые в микроволновке, это адекватная одежда, обувь и головные уборы по сезону и личным ощущениям, прогулки в любую погоду
автор Кава з адреналіном • 20 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума

Морозиво в будь яку пору року

Спимо з відкритим балконом завжди.

👍🏼
Пусин Кукин• 20 июля 2023
Ответ дляЦикавенная
У нас бабушка в шоке была, как это ребенок дома без но ков по холодному полу. Или ест мороженое в ноябре на улице. Воду постоянно порывалась греть.
Скіфська пектораль• 20 июля 2023
Я отношусь очень положительно. Сына обливала с рождения, спит всегда с открытой форточкой, даже если на улице -20. Гуляли всегда, в любую погоду.
Володарка мрій• 20 июля 2023
Не кутать, не греть творог йогурт и тп с холодильника,без носков дома, одежда по ощущениям ребенка, шапка также, без шарфов. Вода на улице пить не теплую. При болезни выходить на улицу если позволяет состояние ребенка.
Деловитая• 20 июля 2023
Купаться летом летней воде,
Безсовісна кума• 20 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Для мене треш спогад з дитинства, як ми прийшли в гості до маминого похресника, принесли морозиво. І мама того похресника розтопила те морозиво до консистенції молока 🤣

А нещодавно гуляючи на майданчику в 30+ градусів, побачила хлопця в махрових носках, коли той хлопець побачив мою дитину босоніж захотів теж зняти носки, на що йому мама сказала «не можна, ти кашляєш».
из желе я• 20 июля 2023
З дитинства загартовувала дітей: холодні обливання, легкий одяг, відсутність шарфів, ге ховала від протягів, напої з холодильника, на дачі без взуття до прохолодного вечора... діти дійсно мають хороший імунітет, рідко і неважко хворіють. Але от зараз думаю...мабуть, їм було неприємно, коли я їх холодила....