Молчавочка• 20 июля 2023

Выбор имени. Мишель, Лукерия или Лея?

Или может ещё какие-то имя хорошие. Хочется что-то не обычного, но в тот же время простого, легко запоминающего
Результат:
вже голосів: 181
82 (45.3%) Другое имя
56 (30.94%) Лея
23 (12.71%) Мишель
20 (11.05%) Лукерия
автор БальзаковскийВозраст • 20 июля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
мда. ви якась неосвічена, чесно. якщо вам лукерія українське, а лада - російське. неприємно мати справу навіть з вами. устина назвіть. тьху.
Ставали? Гугл теж не освічений?

Ответ дляMs. Откровенность
Та називайте дитину як хочете, тільки потом не питайте чому в неї стосунки з однолітками важко будуються та чому її дражнять
Мені ще не вистачало перед кимось виправдовуватися на форумі
Діти в яких нормальні батьки дразнити не будуть, дразнить тому що батьки так навчили, через таких як ви, яким нормально насміхатися над іменами, прізвищами, інтересами. Я знаю знайомих з незвичними іменами і в моїх старших дітей також не, ті імена які на кожному кросі і ніхто їх не дразнить. Напевно це залежить від кола спілкування, у меня мало токсичних знайомих
Ответ дляMs. Откровенность
Ще ж яким треба бути, щоб вчити дитину не будувати стосунки з тим, в кого не подобається імʼя
Ніколи не збрешу• 21 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Мишель 😍😍😍
Вермішель
Ms. Доброта• 21 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Вермішель
Это к чему?