Єдина Країна• 20 июля 2023
Что за мямля? 5 свидание было и намека нет на интим
Так даже целует просто, цемкнул и все. И первой не хочется приставать и не смешно уже. Как поступить?
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Мне 37, ему 39
39 и не женат,это отлично. Так если вы давно там живёте, не успели узнать словаков ещё? Не было таких?
Завжди з рушником• 20 июля 2023
В мене 2 міс не було інтиму з мужчиною після знайомства.але я така що навіть на 5побаченні не піду. Але видно було що мене чоловік хоче.цілувалися дуже пристрасно. Але він тоді мені пояснив що спочатку душевна близькість а потім секс.мене все влаштовувало. 2 міс без сексу.потім здав аналізи на всі ЗППП .чистий)) а тепер у мене найкращий коханець у світі. Там такий потенціал...і який він вмілий.ніжний.мені за 40років ніхто такого не виробляв. Я отримуюпо 3-4 оргазми за ніч. Разом 5 міс вже є натяки на шлюб і сумісне життя. Крім того,він відповідальний.при грошах.ось зараз я з дочеою у відпустці,то він нам в дорогу дав чималу суму. Вже потім він скпзав, що жінок які стрибають на нього на 3-4-5 побаченні він кидає.бт це нецікаво і люди мають зійтися душами спочатку. Ось такий мене мужчина.я дуже задоволенс стосунками. Романтичний.симпатичний. від нього сексом аж пахне. Але бвгти так швидко в ліжко він не буде.
Непереможна• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
У меня его нет, я его еще с первого свидания хочу, а он тормозит
Нагуливайте аппетит
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Супер
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Таких нет, не встречала
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Та Вы меня как раз успокоили, что в тоге у Вас все хорошо. Вы давно в Словакии? И в каком городе если не секрет?
Нет,недавно. Я в Братиславе. Сенец знаю, на озёрах отдыхали) Да,всё хорошо. Просто у они если уважают женщину,то вот так себя ведут. Прям берегут) как вкусный десерт)
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А хто він по гороскопу і скільки років?
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Спасибо, реально успокоили) в Братиславе я тоже жила, но зараза аренда дорогая, переехала в Сенец
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Моя подруга сейчас так страдает, такой же попался.Но моему 36 ,а её,,парню’ за 40 .
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ для40ка
Якби ви йому сподобалися, все б уже було
Совсем другой менталитет и воспитание.
Бабуся мороз• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Я так просто не привыкла, но , наверное, придется. А Вы не спрашивали почему он отлаживал этот момент?
откладывал
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Тоже словак?
Ответ дляЗавжди з рушником
Він вас помаринував 2 місяці, потім тинетака яквсі і ви вже у нього на шнурочку, ну ви ж не така як всі
Це такий старий прийом, що дивно в 40 такого не знати
’вже є натяки на шлюб’ - тобто нічого такого не пропонував, просто ви побачили натяки
Завжди з рушником• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
А хто він по гороскопу і скільки років?
47 років .Скорпіон. він може по 2 рази на день ще й піаночі. Толк у сексі знає і як жінку задовольнити.але не кобель точно, що бігає по бабах.
Последний вагон• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Мне 37, ему 39
И о зыкиной ничего не знаете, странно...
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Нет, не знаю
Завжди з рушником• 20 июля 2023
Ответ для40ка
Це впм так. Я повторюсь. Я не піду в ліжко на 5-6 побаченні.і на 10. Я маю людину полюбити спочатку. Він мене не маринував.бо я не була зацікавлена бігти туди і якби він почав тягти то я би сказала. Щось інші такого прийому не знали і тягли на 1-2 побаченні. Ми ходили і ходимо в театр.кіно.боулінг.бвльярд. він завжди з квітами. Натяки на шлюб- це обговорення майбутнього.де будемо жити.як зі школою малої, бо моя мала прив´язана до школи. Це обговорення. Чи хочу я розписатися чи просто спілтний побут.
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Можно вопрос мимо темы к Вам? Вы работаете ? Если да, то где? Что-то сейчас с работой не очень(
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну інші не знали, а він знав.
Це нічого не доводить
Якщо він справді хоче, то він буде наполегливим.
І не на першому, але на п*ятому точно.
Обговорення це ще навіть не реальна пропозиція, це вас на шнурочку
Багато вже роками тримаються за натяки, можуть навіть жити разом
Це нічого не доводить
І не на першому, але на п*ятому точно.
Завжди з рушником• 20 июля 2023
Ответ для40ка
І ще на 2 побаченні він запитав чи мене цікавить взагалі спільне життя чи просто зустрічі. Бо багато жвнок не хоче спільного життя.а просто зустрічі до пенсії його не цікавлять. Бо він хоче дружину мати. Взагалі дуже цікава людина. В мене різні були.але це якийсь музейний експонат. Дуже відповідальний у всьому.це видно по людині. Коли я з ним - я знаю що він все вирішить. Він вміло приймає рішення. Я вже тричі його перевіряла’на вшивість’. Перевірку пройшов щей як.
Басноплетка• 20 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Так может у него есть))? Или не хочет вас..
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Вы полностью описали одного человека, которого я знаю. Скорпион,47 лет,про секс всё один в один.Но... подождите немного, и вы о&ренеете от этого человека в плохом смысле слова. Такого выдержит только сильная женщина.
жінка незаміжня• 20 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Если вы готовы к собственнику,ревнивцу ,с психами и обидами,готовить не покладая рук,не ходить в коротком,без него нигде не отдыхать, ревность к каждому столбу- то да,это ваш человек.
Завжди з рушником• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Таких людей тьма.скорптонов 47 лет. А склрпионы все секс люьят. Кооме того вы не знаете в каком городе я живу. Это не киев.
Єдина Країна
• 20 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Если не хочет, зачем тратить время на меня?
Завжди з рушником• 20 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Он не ревнивец. Готовит он.кстати)) и очень любит это делать. Я мало готовлю. В коротком я не хожу и он никогда мне не говорит в чем ходить. Вы ксюакой- то бред описали, не зная человека)))