И.О. человека• 20 июля 2023

Фильм Барби. Кто ходил?

Как фильм?
Интересный?
Можно с мужем сходить? Или такое себе?
Мудробаба• 20 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ви бачили цей фільм? Чи ’не смотрела, но осуждаю’?))
Я за чоловіка писала. Він любить фантастику,рідко комедії і то з видатними акторами , таке думаю не став би дивитись.

Море Щастя• 20 июля 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ну так і в метро необов´язково платити, можна через турнікет перестрибнути.
при чем тут метро?

вы фильмы только в кинотеатрах смотрите?
Нічого вдягти• 20 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
при чем тут метро?

Новинки - так.
Веселуха Муха• 20 июля 2023
Ответ дляБесбардак
У меня сегодня сын с другом ходили. Мальчишкам по 14 лет. Но меня впечатлила публика которая шла на сеанс. Половина детей 12-16 лет и взрослые мужики по 30-40 лет.
Мужики пішли на Марго робі в купальнику
Сирожено_пирожено• 20 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Автор, ви оце серйозно? Барбі мужчинам? Цікаве? Ну капець :)
А жінкам цікаво??? Мені точно ні
Самохвалова• 20 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
)) я собралась сама сходить, мой муж сам предложил сходить со мной, что вас конкретно смущает? Женщины любящие спорт и входящие машину ОК? Капец у некоторых зашоренность....
Лизочек• 20 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Надеялись, что тему сисек раскроют )

Tammy21• 20 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Нє
Не усіма
Значить є шанс))) Приємного перегляду!)
Попельшка• 25 июля 2023
Йой, відкрила кіноафішу нашого міста. Лише в одному ТЦ 11 разів покажуть Барбі.... ППц, ото лихоманка. Я бачу, що всі вже рожеві ходять...
З дитинства не люблю рожевий, ніколи його не носила і не могла зрозуміти як можна у всьому рожевому ходити.
Подивилась щойно про що фільм...такоє....мій чоловік на таке б не пішов і за гроші....і я напевно теж не піду...не моє