Я нє Матрьошка!• 20 июля 2023
Порадьте український серіал
Захворіла, лежу і хочу якось відволіктись. Дивилась і сподобались Кайдашева сім’я, сага, колір пристрасті. Може щось подібне, драма, мелодрама.
Дякую!
Kakainnnnnn• 20 июля 2023
Село на мільйон, будиночок на щастя,обручка з рубіном, а самий найкращий чекаю 3 сезон ’СидОренки СидорЕнки’
Кидстаффовка• 20 июля 2023
’Свати’, продюсер, сценарист і керівник —наш президент Володимир Зеленський
Ну, один ’із’, але команда цікава)