Нетутешня• 20 июля 2023
Вакцини АДП, АДПм
Була моя тема про укус дитини собакою. Спостерігаємо за собакою. В світлі цього виникло питання, а може вакцинувати дітей від правцю, але немає однокомпонентної вакцини. Лише АДП, АДПм - Харківські, як я прочитала.
Чи варто це робити, як самі вакцини?
Діти совсім не привиті - 6 і 9 років.
Чи варто це робити, як самі вакцини?
Діти совсім не привиті - 6 і 9 років.
Шукаю стакан• 20 июля 2023
Якщо діти зовсім не вакциновані і Ви із антивакцинаторів і вірите, що рак, цироз і падіння імунітету саме від них, то навіщо.
Всі антивакцинатори проти вакцин. Вітаємо природній відбір.
Періодично проноситься кор, в грунті дофіга павцевя.
БезПаспортаНеПродаю• 20 июля 2023
Укус тварини не має нічого спільного з правцем. А от від сказу....... я б зробила, якщо це не ваша собака.
А от правець, наступивши на гвіздок, скло чи ще щось - цілком реально. Не думаю, що діти ізоловані сидять в 4х стінах.
Нетутешня
• 20 июля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ми спостерігаємо за собакою, вже 11 діб пройшло, сенс колоти просто так, мене в попередній темі так нажахали, 2 доби ридала, не спала.
Нетутешня
• 20 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Уе питання краще до сімейного лікаря
Так це лікар і намагається вколоти моїх дітей від народження. Я, як вуж, викручуюсь.
БезПаспортаНеПродаю• 20 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Ви лікарю ставте питання, а не в інтернеті написали )))
Я кілька разів шукала вакцину від правця ( не адс, ні), коли доросла людина наступина на скло, на гострий предмет. Коли її просто не було тієї сиворотки проти правця. Після цього передивилась свої погляди на вакцинацію.
Нетутешня
• 20 июля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У лікаря плани по вакцинах, їм всіх потрібно колоти.
БезПаспортаНеПродаю• 20 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Ви ж вмієте аналізувати ситуацію, чи ні? Не треба слухати бабок на лавці - почитайте мед.літературу. І подумайте, якщо дитина на щось наступить на прогулянці без вас, не скаже зразу, а через якийсь час... або взагалі не признається.... Які можуть бути наслідки?
У моєї дитини не всі щеплення зроблені. А ті, які я вважаю конче необхідні, бо вартують життя. Так от вакцина від правця - це життя. Бо сиворотки в Україні нема. Паторит для хлопциків - це життя. Бо можна стати бездітним.
Я не вакцинована, коли хворіла на кір у віці 10 років, це було пекло.... більше місяця в лікарні. Пам´ятаю до сих пір.
Ви відповідальні за життя ваших дітей. Я шкодую, що в дитинстві не мала щеплень. Тепер не можу зробити більшість з них через вік. У і к картоці ’липові’ щеплення. Лікарі не беруть на себе відповідальність
Даха-сваха• 20 июля 2023
я в Днепре, делала АДПМ месяц назад
кстати я тоже в интернете прочитала, что вакцина харьковская, но мне сказали что индийская, не знаю правду или нет сказали, но вот так
Пилосмок працює• 22 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Коли в одній країні де вакцинують від усього що тільки можна і не можна ( фармаотрасль в низ розвинина ) людину спитали а якщо батьки не хочуть чи можуть вони відмовитися від вакцінації? В людини був шок на обличчі і відповідь мені сподобалася та запамʼяталася назавжди « в нас батьки люблять своїх дітей і не хочуть щоб ті хворіли а хочуть щоб вони жили»