Чарівна патика• 20 июля 2023

Мастера маникюра или просто знающие люди зайдите сюда, пожалуйста

Девочки, делаю сама себе ногти уже пол года. Всё было хорошо. Тут купила новый лак и спустя неделю появилось вот такое((
Темные пятна на концах
Решила, что возможно, из-за химии
Подпилила, топом закрепила и через 2 недели опять подобная ситуация

Подскажите, пожалуйста, что я сделала не так и из-за чего такое может быть?
Есть ли шанс, что просто лак не очень?
Стасько• 20 июля 2023
Я думаю на концах отслоилось и забилась грязь
Вареничніца• 20 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Блин, девочки, реально все настолько плохо? Мне действительно казалось, что более менее 😭
Ви шуткуєте?Чесно…
Жах… чого ви ходите з таким жахіттям ?
Краще вже обрізати під корінь і прозорим лаком покрити.
Весняний Марафон• 21 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Нюд на останньому фото з листочками томату - найкращий з усіх показаних в темі. Про покриття - от так торці в мене зафарбовувалися при користуванні топом однієї марки від нових джинсів, але в синьо-чорний колір. Що дає саме такий відтінок - невідомо, подумайте, які варіанти, може фарба для волосся, тонер, бронзатор?
Ну і прайктикуйте ще, набивайте руку і дивіться хоч відео в ютубі про покриття гель-лаком, звертаючи увагу на форму, товщину. Досушуйте в лампі матеріал, топ не менше 2х хвилин, може тоді не буде так адсорбувати пігмент, є топи, стійкі до хімії, Мед Макс від Йо нейлс точно.
Краще прочищайте зону біля кутикули і бічних валиків, ремувер спробуйте, тільки нейтралвзуйте потім. І інструмент, яким зрізаєте кутикулу, він дуже коцає шкіру, схоже, що тупий.
автор Чарівна патика • 21 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Велике дякую!)
Весняний Марафон• 21 июля 2023
Я ще ось збільшила саме перше фото. Автор, скажіть, які саме матеріали Ви наносили, біла з золотими і синіми шматочками фольги - то база чи гель? Ото такі бугри на поверхні Вас не бентежить? Напишіть марки матеріалів і яка у Вас лампа, скільки хв сушили? Бо по фото там недосушено і скукожено, крім фарби на торцях
Весняний Марафон• 21 июля 2023
І не можна носити покриття так довго - 2-3 тижні гель-лак, гель - ну 4-5 тижнів
автор Чарівна патика • 21 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Гель лак самый обычный с алика. Под ним база - Дарк скотч, и топ от комильфо
Все сушила по 60-90 минут
Вчера, когда снимала на непросушеные участки не наткнулась
Весняний Марафон• 21 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Все сушила по 60-90 минут
Добре, що немає непросушеного матеріалу, бо то крок до опіку і алергії. Топ Комільфо має бути норм, той що без липкого шару у мене був в любимчиках років 5 тому. База Скотч Дарк все ж середньокислотна, хоч і класна, наносять як підложку, без вирівнювання. Може гель-лак зреагував, знімайте липкість з бази при покритті і з гель-лаку перед топом, якщо матеріали конфліктують, спробуйте тонші шари робить, топ завжди сушить довго, не переношуйте, з практикою буде виходити весь час краще і краще.
автор Чарівна патика • 21 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Дякую, сьогодні перероблю зі зняттям липкості
Дякую!)