Перші 4 класи навчалися по НУШ. Перейшли в 5 клас, з підручників повідомили, що видадуть математику і все. Всі інші підручники будуть в електронному вигляді. Хочу дитині придбати, щоб були, як звичайні підручники. В електронному не завжди буде інтернет. Можливо хтось підскаже де можна їх придбати, на яких сайтах, щоб не так дорого сильно. Можливо хтось продає б/у свої. Хотілося б більшість взяти в одному місці, щоб доставку в різних місцях не переплачувать. Нам дали фото підручників з авторами. Загрузила 5 фото, 3 фото не дозволяє: Зарубіжна література дівчинка в капелюшку з косичками на палітурці), Етика(сердечко червоне на палітурці), Здоров´я, безпека та добробут (троє дітей на палітурці). Дякую
Татьяна В.П.• 20 июля 2023
Нам тільки математику і видали в минулому році( вчились по старих+ електрона версія
ArmUkraineNow• 20 июля 2023
їх не було, не видрукували минулого року на школи.
якщо купувати, то тільки гуглити і порівнювати ціни.
сходіть в книжкові магазини у вашому місті і там подивіться. я так порівнювала ціни, то в одному такому офлайн було дешевше, ніж на сайтах.
tan_ya2010• 20 июля 2023
Підручники просто не надруковані. Ви їх ніде не купите. Тільки електронна версія
Ответ дляArmUkraineNow
Не має у нас магазинів таких, у нас невелике селище міського типу.
ArmUkraineNow• 20 июля 2023
Ответ дляtan_ya2010
в магазинах за власні гроші є.
Я на ОЛХ дивилася, то продають люди комплектами, але автори зовсім не ті, що нам дали(((
ArmUkraineNow• 20 июля 2023
Ответ длязаходите в гости
спробуйте з´їхдити в найближчий обл.центр.
або ж гуглити, порівнювати ціни, прораховувати доставку...
самостійно.
конкретного плану готового вам не нададуть, бо навіть якщо б хто замовляв місяць-два назад інформація уже може бути неактуальна.
самостійно.
Дівчата, якщо хтось має з цього, що підкріпила то пишіть в особисті. Дякую
AnyaSkazka• 20 июля 2023
Ви електронні підручники завантажуєте на планшет і їх можна відкривати, незалежно від інтернету.
Настасенька• 20 июля 2023
Нам, у минулому році, довелось друкувати🤷🏼♀️ чекала чергу на друк з серпня по жовтень, у листопаді отримала комплект, вони хоч і маленькі, але ж краще ніж у електронному вигляді (світло ж вимикали), вийшло 2400грн+доставка.
Школа підручники з математики та української мови видала аж у березні.
Sofia Tatra• 20 июля 2023
Ответ дляНастасенька
Капец просто …. Девочки я в шоке
Ответ дляНастасенька
Это какая-то специальная типография печатает? Почему так долго ждать? Нельзя каком-нибудь копи центре распечатать? Чувствую нам тоже это предстоит.
Настасенька• 20 июля 2023
Ответ дляКсения83
Нет, на олх нашла.
В основном, отказываются, т.к. напечатать 10шт одного учебника им проще, чем 10 шт разных.
Почему такая очередь на печать не знаю, ну копицентр, наверное, не всегда книжный переплет делает (хотя качество и формат меня не особо порадовал), нужно искать тех кто хотя бы дипломы печатает
Ответ дляНастасенька
З того, що нам дали, одна Зарубіжна література зійшлася з вашими підручниками.
Погано, що різні автори, і в школах вчаться одні по одних авторах, а інші зовсім по інших
Настасенька• 20 июля 2023
Ответ длязаходите в гости
Могу подарить
Настасенька• 20 июля 2023
Ответ длязаходите в гости
Учитель сам выбирает какой учебник ему подходит
Ответ дляНастасенька
Нет, на олх нашла.
Наверное проще если всем классом заказывать. Что-то я в шоке, не думала что напечатать учебники такая проблема.
Настасенька• 20 июля 2023
Ответ дляКсения83
Наши не захотели печатать, дорого же, и типа электронные же есть, а потом страдали что света нет
Настасенька• 20 июля 2023
Ответ дляКсения83
Нам сказали что электронные не всегда удобно. Поэтому я только печать рассматриваю. Но пока даже не знаю учебники каких авторов будут.
Я полностью согласна, в электронном виде совершенно не воспринимаю информацию, ну и учебник надежнее, когда нет света/интернета
Нам запропонували англійську купить - 300 грн і зошит під цю книгу - 140 грн. То батьки погодилися твльки на зошит і куплять на всіх. А книга за 300 грн це дорого тому відмовилися багато, сказали, що будуть електронним варіантом користуватися. Я теж тільки за книгу, електронний варіант можливо і підходить, але не в наш час, при такій нестабільності
Masako Katori• 20 июля 2023
Prepare 5 вроде ещё в прошлом году напечатали, остальные не знаю. Может Вам лучше спросить в издательствах напрямую, печатали ли учебники и где их можно купить, чтоб каждый предмет отдельно не заказывать. В Якабу может или в каком книжном магазине они есть.
Ответ длязаходите в гости
Английский мы сразу купили и книгу и тетрадь. Я бы уже бежала и учебники распечатывала, если бы знала какие. Не хочется до октября потом ждать.
Ответ дляКсения83
У нас у вайбері в класній групі, батьки почали просити класного керівника, щоб скинула фото підручників, то сьогодні скинула. Але теж мабуть не всі, не має інформатики, мистецтва
Ответ длязаходите в гости
Дело в том, что мы даже не знаем кто классный руководитель и группы класса пока нет. Так что только ждать приходится :(
OksanaSklyarova• 20 июля 2023
Английский покупали и тетрадь, и учебник в издательстве. Дети пишут и там, и там. В январе выдали математику и все. Остальные учебники на планшете. Сейчас уже купили английский (тетрадь) на 6 класс.
Ответ дляКсения83
У нас група залишилася та сама. Одна вчителька початкової школи видалилась з групи, а інша , новий класний керівник, приєдналась. Поки онлайн з нами привіталась, познайомилась. Відповідає, якщо є питання у батьків.
_Galochka_• 20 июля 2023
Не поспішайте.
Так, є тільки математика надрукована в школах, ну і англійська якщо нормальні книжки, то завжди докуповується.
Можливо, ще щось надрукують і видадуть.
Якщо ні, тоді вже замовите десь.
І нехай вчителі дадуть не просто автора, а скинуть файл з електронною версією підручника, бо їх існує не один варіант. Десь більше сторінок, десь менше, десь щось скорочено... Постійно була плутанина зі сторінками і номерами вправ.
І в кожній версії написано - рекомендовано МОН і все таке
Можливо, ще щось надрукують і видадуть.
Якщо ні, тоді вже замовите десь.