Sara-a• 20 июля 2023

30 серябрянников для Горбунова .

Семейку эту хахейтили по полной .
Это ж ума было такое молоть , что солдатам в окопах будет весело смотрет сериальчик за 33 миллиона .
Когда у парней нет элементарного .
Это не дно , а уже ниже дна .
Зайдите на страницу в инсте Осадчей почитайте , что народ ей и ее мужу пишет и в тг каналах
Подрысь• 20 июля 2023
Ответ дляRuovet
Ага. Стырить сюжет рос.сериала кадр закадрович вплоть до идеи назвать сериал названием нас.пункта (как в Жуках) - это что-то новое в сфере протидії російській пропаганді у сфері культури.
Я лично двух людей знаю, кто из интереса трейлер Жуков посмотрели.
и когда ’бежали с Харькова айтишники’ - как плевок всем харьковчанам.

Подрысь• 20 июля 2023
Ответ дляwinter2011
він вже виправдався - це не такі великі гроші , далі я вже його не слухала. А взагалі як Горбунов вдало з ведучого став ’режисером’ і хто взагалі дивиться шлак, який він створює
самое смешное это то, что он считает, что у него есть чувство юмора.
Angelika93• 20 июля 2023
Ответ дляokogteva
Один серіальчик вже виліз боком українцям
Ну, так вони ж зрозуміли, що працює кіношка для лохів і знов вирішили знімати. Ні, ну а що?
Абузю• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Кстати сюжет этот взяли из рашенского сериала Жуки
Только там обычный коммерческий проект, а у нас отчего-то гос финансирование
winter2011• 20 июля 2023
Ответ дляПодрысь
скільки зараз хлопців потребують протезування, операцій, а воні кіношку знімають... тварюки..
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляwinter2011
Ну може це і не великі гроші для такого проекту.
Але він зараз нікому не потрібен.
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляammakat
Удалено администрацией...
Ви це серйозно?
Цікаво скільки рашики йому заплатили?
Фу

winter2011• 20 июля 2023
Ответ дляFilomena
Але він зараз нікому не потрібен.
для якого проекту ? 24 серій ’отборного’ юмора від юри? нехай знімає за свої власні.
Filomena• 20 июля 2023
Ответ дляwinter2011
То хай знімає. І я ж про це.
elegante• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Почитайте комменты у неё под последним постом .
Их карьера закончена
Какие .. не все в инста 🤷‍♀️
winter2011• 20 июля 2023
дружбан підтримав
Filomena• 20 июля 2023
Загалом я двома руками «за» розвиток укр контенту.
Але виважений і не накладний під час війни.
Розумію, що їсти всі хочуть, але не на часі рубити бабло на цьому.
winter2011• 20 июля 2023
Ответ дляFilomena
я вважаю, те що створював горбунов - то тупа шароварщина, де українці - жлоби, алкаши і далі по сценарію, але головне щоб було смішно. це лайно, а не український контент.
Еленнн• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Хотели новый пропихнуть
якщо перший спрацював, то чому б і ні. якщо плебсу так заходить??
Татьяна 0285• 20 июля 2023
Ответ дляwinter2011
Скільки?? 24??? Бля.... Це таке дно шо навіть слова важко добрати...
Еленнн• 20 июля 2023
Ответ дляwinter2011
ту 95 скільки років з таким контентом зали збирав, і нікого не коробило.. їх же обсміювали ,а вони сиділи,ржали. заходить на ура.
winter2011• 20 июля 2023
Ответ дляЕленнн
і зараз ржуть
SARA Abramovнa• 20 июля 2023
Ответ дляFilomena
Ви це серйозно?
Цікаво скільки рашики йому заплатили?
Фу
Не ведитесь, с рашинской телеги, эта нелюдь притащило, якобы Элайджа Вуд на видео говорит
Киппи• 21 июля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Где почитать?
На його сторінці у ФБ. Інстаграм.

kyze4ka• 21 июля 2023
Ответ дляammakat
Удалено администрацией...
А вас не бентежить, що все відео із склейок,+ з неофіційної сторінки актора, і те що в нього є сервіс по запису відео за гроші, і там можна купити будь яке привітання або послання, яке актор запише, він звертався до Володимира, але не уточнював якого саме, тому не ведіться на всякі фейки 🤦🏼‍♀️
ammakat• 21 июля 2023
Ответ дляkyze4ka
Мне кажется, ему скорее клиника заплатила за рекламу, там везде ее название, а Владимир просто как подходящий пациент
AmazingLady• 28 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
ну чому ж? он до цього часу оргазмують.... а слуги прекрасно вивчили свй елекотрат і його запити. То нащо видумувати велосипед?
Вы оргазмируете? Ну так не приписывайте свое состояние другим
AmazingLady• 28 июля 2023
Ответ дляokogteva
А началось все с одного завгарчика и голосования назло.