Семейку эту хахейтили по полной .
Это ж ума было такое молоть , что солдатам в окопах будет весело смотрет сериальчик за 33 миллиона .
Когда у парней нет элементарного .
Это не дно , а уже ниже дна .
Зайдите на страницу в инсте Осадчей почитайте , что народ ей и ее мужу пишет и в тг каналах
Когда у парней нет элементарного .
Это не дно , а уже ниже дна .
❗️Черговий цікавий тендер: 33 млн грн із бюджету піде на серіал про власника ФК ’Інгулець’ Поворознюка
За сюжетом, два айтішники Максим і Данило біжать із фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються в Кіровоградській області в селищі Інгулець, де всім керує фермер Олексій Паровоз на прізвисько ’Батя’. Програмістів записують у місцеву самооборону і призначають чергувати на місцевий блокпост і час від часу працювати на фермі.
Компанія телеведучого Юрія Горбунова ’Прототип продакшн’ стала однією із 53 переможців конкурсу. Горбунов вважає, що серіал є важливим для ’протидії російській пропаганді через культурну сферу’. Він також наголосив, що для України важливо створювати свій комедійний контент, адже ’військові хочуть позитиву і гумору’.
За його словами, 33 млн — це невеликі гроші за 24 серії. Просто зауважимо, що 33 млн це щонайменше 250 мавіків для ЗСУ.
В свою чергу, міністр культури Ткаченко рахує ’нормальним що під час війни держава підтримує, зокрема, серіальне виробництво’. Більше того, на фінансування кіно Україна збирається витратити близько 400 млн. грн.
Україна Online | Підписатись
PANTERA_KET• 20 июля 2023
Ответ дляRemensa
Кондратюк высказался за всех , почти всех. Я с ним согласна
Где почитать?
Ответ дляSara-a
Кстати сюжет этот взяли из рашенского сериала Жуки
Ага. Стырить сюжет рос.сериала кадр закадрович вплоть до идеи назвать сериал названием нас.пункта (как в Жуках) - это что-то новое в сфере протидії російській пропаганді у сфері культури.
Я лично двух людей знаю, кто из интереса трейлер Жуков посмотрели.
winter2011• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
він вже виправдався - це не такі великі гроші
, далі я вже його не слухала. А взагалі як Горбунов вдало з ведучого став ’режисером’ і хто взагалі дивиться шлак, який він створює
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Вона це й засуджувала чиновників за овочерізки і сковорідки, а її ціна, тобто ціна її совісті виявилась рівна 33 млн грн
завидувала чиновникам))))
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляokogteva
Один серіальчик вже виліз боком українцям
ну чому ж? он до цього часу оргазмують.... а слуги прекрасно вивчили свй елекотрат і його запити. То нащо видумувати велосипед?
Ответ дляSara-a
Почитайте комменты у неё под последним постом .
Их карьера закончена
та если бы.. нужно больше хейта и недовольства! Мы народ или где? запретить эту всю съемочную пиздобратию. Суки конченные!
Тут, млять, на ремонт авто постоянно нужно хлопцам, а не веселые сериальчики смотреть..
Ответ дляVlada-Maria
Отож-бо, якби в українчиків не було запиту на подібний шлак, то й не намагались би проштовхувати і виділяти кошти на такі серіали
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляokogteva
+10000000000000, перефразовуючи знаменитий вислів, ’по мощах - і зелей’
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляПодрысь
о, может таки народное волнение почувствовали?
то ротація))))