Народ всё таки может , если хочет
❗️Зеленський звернувся до Шмигаля з проханням розглянути заміну міністра культури Ткаченка
Ответ дляLudaSHS
Нос по ветру? Да неужели? Чуют невдоволення?
Будет как с замом Резникова. Типа порешали.
Но одно ясно - розгодос и вынос в публичную площину всего - хорошо.
А как они чуть не ухатали Довженко- центр, диячі культури....
А как Катька с Горбуном лохонулись
Хотели бабла, а получили полнейший хейт
Nathalie27• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
А как Катька с Горбуном лохонулись
Хотели бабла, а получили полнейший хейт
А бабло у них забрали? Или обошлись только хейтом?
Без_паніки• 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
фейсбучна демократія
хоч так)
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
как обычно, просто отставка, нагреб денег и отдыхай красиво. Показательная клоунада
Список слуг довгий, всі мають отримати обіцяний кінець епохи бідності
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляlus_so
Угу, і кабмін такий ’а нам нравиця’ і зе такий ’ну што ш я старався’. Клоунада.
батюшка-царь хАроший, то боярє - іроди
Coffee is Love• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
560 млн на музей
400 млн на скриальчики
А, це він Горбунову виділив на ТВ?
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Ага, он просто ничего не знает (с)
нуашо, то ж папєрєднік-’барига’ був винен навіть в тому, що у баби мані курка перестала нестись, не проконтролював. А теперішній - ’а шо он может сдєлать, он Адін’
Vlada-Maria• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Они все одинаковые
та не може бути)))) а чого ж тоді у 2019-му були ’не всі однакові’?