Дістала мʼясо з морозилки, розрізала і побачила ось це, наче переливається зеленим. Схоже на фосфор, але в темряві не світиться)
Що це може бути і чому?
Таракашечка• 21 июля 2023
Так вы его к лампе поднесите, подержите несколько минут, а потом в темноте смотрите, светится или нет.
Папобус• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
Зустрічали таке? Вперше стикнулась
Так, на вигляд свіже, орієнтуйтесь по запаху
Звожу з розуму• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
Камера не передає, наче жовто-зеленим переливає😟
Це домашнє мясо
Звожу з розуму• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
З супермаркету принесла свіже і заморозила🤔
Значить органчічне. В мене так переливається тільки домашнє мясо. Даремно викинули
Таракашечка• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
Ого, дякую вам, заспокоїли)
Всё, доставайте назад.
Язикувата Хвеська• 21 июля 2023
В мене навіть свіжий свинячий биток, коли ріжеш поперек волокон може так трохи давати переливи
ЕлькиПальки• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
Та вже викинула)
Злякалась цієї дивини
Ви вперше м´ясо побачили чи що?
ЕлькиПальки• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
З таким переливом - так)
Такий перелив на м´ясі нерідко буває. Дивно, що ви раніше не бачили.
Викупана• 21 июля 2023
Вот почему важно учить физику в школе))) это отражение света. Говядина, нарезанная острым ножиком, тоже переливается, вы не обращали внимания? Все с ним было хорошо.
Грамотний хвіст• 21 июля 2023
Ой,автор,зря выкинули,так органическое только ’переливается’,то ,что на натуралке вырощено)