Ginagi• 21 июля 2023

Що з цим мʼясом?

Дістала мʼясо з морозилки, розрізала і побачила ось це, наче переливається зеленим. Схоже на фосфор, але в темряві не світиться)
Що це може бути і чому?
автор Ginagi • 21 июля 2023
Ответ дляВикупана
Вот почему важно учить физику в школе))) это отражение света. Говядина, нарезанная острым ножиком, тоже переливается, вы не обращали внимания? Все с ним было хорошо.
З мʼяса їм тільки курку і таке вперше)
А з фізикою я дійсно не дружила 😅

автор Ginagi • 21 июля 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Ой,автор,зря выкинули,так органическое только ’переливается’,то ,что на натуралке вырощено)
Круто, тепер буду знати де купляти😄
Дякую)
СкиниУскачи!• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
Камера не передає, наче жовто-зеленим переливає😟
да, так и жолжно быть, это нормально
пАлАвинкА• 21 июля 2023
Ответ дляDiana-ab43
Та вже викинула)
Злякалась цієї дивини
окисление металла от ножа. нормально все с ним.