Репетиторша• 21 июля 2023
Бассейн Оболонь посоветуйте
Бассейн Оболонь посоветуйте. Которій сейчас работает. Гринченко закріт до сентября.
Спортлайф - не советуйте
Спасибо
Спортлайф - не советуйте
Спасибо
Також в мене були питання з басейнами. І ми з донькою ходили в Спортлайфу і були задоволені. Зараз перейшли в Галактику (але через заняття для доньки). Вже сумую за Спортлайфом (Дрім).
Авторе, самій мені цікаво, які ще є басейни.
І підкажіть про Грінченка: які умови там тренування (вартість, час тренувань).
Сірничок• 21 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
а что не так в спортлайфе, присматриваю тож
Вонючий он и грязный
Репетиторша
• 21 июля 2023
Ответ дляir.zhuck
Я по Гринченко не знаю, не была еще.
А Галактика -это где? Там взрослым можно?
Репетиторша
• 22 июля 2023
Ответ дляir.zhuck
Це Голосіївський район. Дорослим можна звісно.
Там помесячная оплата ? От метро далеко идти пешком? Спасибо большое!