Вкуси мене• 21 июля 2023

Скільки повинен заробляти хлопець? Опитування

Переглянула цікаві відео. У дівчат в Україні питають, скільки повинен заробляти хлопець для комфортного життя? Не знаю, може це обрані відповіді, але була трохи шокована. Рівень запитів мінімум 2-3 тисячі доларів. Більшість і відповідає в доларах. Трохи була шокована, якщо чесно.
Згадую себе, то коли я починала зустрічатися з чоловіком 8 років назад, то його зп була рівня 300-400 баксів. А запитів в мене ніяких не було взагалі. Можливо в мене був надто «невибагливий підхід», але так як є.
Сердючка• 21 июля 2023
Не думали, що це постановка для контенту?
Миловидна леді• 21 июля 2023
І це нормально. 2 тисячі це зовсім не багато.
ГугелП@лАмался• 21 июля 2023
это фрики какие-то
специально отобранные
АБВГДейка• 21 июля 2023
Вчера была такая тема.
ФруктЕщеТот• 21 июля 2023
Сказати можна все, що завгодно. Якби опитували: скільки заробляє ваш хлопець, ну якось анонімно, то були б інші суми.
Мяо мой мяо• 21 июля 2023
Ленка, на последнем фото, ещё вчера озвучила: ей за видосик отвалили бабла и читала она с бумажки.
Allemagne• 21 июля 2023
Оспидя, это кадры из паноптикума?
Володарка мрій• 21 июля 2023
А для чого їх фото? Типу раз вони стрьомні, то не мають розраховувати на небідного?
автор Вкуси мене • 21 июля 2023
Ответ дляСердючка
Може бути. Думала про це. Ви особисто яку б суму назвали, якби у вас спитали?
ПодругаМужа• 21 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
это фрики какие-то
специально отобранные
Так давно всі дурки закрили, відкрили там клуби розважальні

А пацієнтів розігнали, ось наглядно, відео знімають, звьозди тіктоків..
сою не люблю• 21 июля 2023
Кожному своє.
Комусь стосунки та почуття, а комусь гроші важливіші.

Я взагалі зустрічалась з заможними, а заміж вийшла за простого хлопця
20 років живемо, немає до чого придратись. Син студентт нещодавно сказав, що в нього кращі батьки і приклад стосунків.
Все нажилось.
Володарка мрій• 21 июля 2023
У них же запитали скільки має заробляти хлопець для комфортного життя? Це ж не значить що вони з іншими не будуть зустрічатися. Хз чого мене тригерять такі теми.
Благоуханочка• 21 июля 2023
2-3 тис на сім´ю це ні про що , в нас обов´язкових витрат лише мінімум на 4 тис
Красный Смех• 21 июля 2023
Видела эту девочку, прикольная. Есть в ней какой-то изюм. Несмотря на.
Як_наготую...• 21 июля 2023
Последнюю хрен прокормишь. Поэтому конечно от 4к долларов
Красный Смех• 21 июля 2023
Ответ дляСердючка
Та, которая самая широкая, в других роликах тоже мелькала. Она реально прикольная :)
TANYA 0 0 0 0• 21 июля 2023
Цікаво чи багато знайшли собі хлопця який відповідає вимогам?? Що вони можуть йому дати крім сексу ,чим зацікавити на такі вимоги?
Знаю багатьох мадам які біля сорока так і не знайшли принца, такого щоб знав тільки два слова ’ Куплю і люблю ’.
кураГАЛЯ• 21 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Вы просто фанат сказки колобок
Трусиковед• 21 июля 2023
Автор, і хлопець і дівчина, мають заробляти рівно стільки,щоб самостійно себе забезпечувати. На якому рівні будуть їх забаганки- їх діло, але перекривати вони мають їх самостійно.
Розповідати, що хтось має заробляти 100 тищ доларів, щоб мати щастя з нею зустрічатись, а самій заробляти мінімалку- це просто дурість не більше
НовыйПользователь• 21 июля 2023
Та ну, у нас началась епоха равенства. Давайте задавать вопросы, сколько должна зарабатывать женщина? Что за сексизм)
Техпаспорт на медузу• 21 июля 2023
Вы не понимаете что это постанова?
Прокачую сідниці• 21 июля 2023
Прочитав название темы, я сразу подумала об опросах, которые автор указал)))
Лично для меня не понятно- почему в 21 веке девушки\женщины не хотят развиваться, обучаться,что бы получить финансовую свободу все так же надеясь найти принца.
Принцев мало- потребителей много и конкуренция огромна.
Поэтому я уважаю девушек, которые самостоятельные и финансово независмые.
a.ostroverh• 21 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Сегодня и это видео видела, и другое с ней
Там она говорила о пяти тысячах, типа должен приносить больше, чем я
Забрала і не сказала• 21 июля 2023
більше чим я :)
у мене 2 тис поки що, доганяю чоловіка свого потихеньку :)
Красный Смех• 21 июля 2023
Ответ дляa.ostroverh
С ней ещё есть видео про презервативы и про татуировки
a.ostroverh• 21 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Пока не попадалось
Будьте так ласкаві• 21 июля 2023
На камеру одно, а потом идут домой и набирают тазики по капле. Вон, в соседней теме все в восторге от идеи)
Фантазерша• 21 июля 2023
А що не так? Якби всі казали мені і мінімалки вистачить, то ви б хлопали в долоні? Якби мені таке питання задали, я б теж відповіла, що 2000 дол +. Хоча я вийшла заміж за простого хлопця, ми багато працювали і разом стали на ноги і заробляємо. Але це не значить, що мене б влаштував хлопець з ЗП 10 тис
АБВГДэшница• 21 июля 2023
Ещё до 24 февраля могла бы сказать, что для Киева от 20к. Это если реально смотреть на ситуацию, а не когда все айти и супер бизнесмены. Сейчас, конечно, где-то от 30к, если съем
Мяо мой мяо• 21 июля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Она из Олешок. Выехала в Луцк огородами. Потом, после ГЭС, маму вывезла. Содержит себя, маму, брата и сестру. Потому, ее возможность заработать, трындежем на камеру, поддерживаю.