Море Щастя• 21 июля 2023

Як вам ці плавки?

Хочемо десь відпочити. Чи нормально виглядають на моєму чоловікові? Чи одів би ваш чоловік такі на пляж?
Результат:
вже голосів: 97
63 (64.95%) Ні
34 (35.05%) Так, нормально
НеВРотик• 21 июля 2023
Як би схуд кг на 15, то так, можна одягнути.
Однозначная• 21 июля 2023
никто на мужиков на том пляже не смотрит. пусть хоть в семейках идет
графиняВишенка• 21 июля 2023
Мой сказал что лет с 14 плавки на пляж не носит. Только шорты.
Кракадэ• 21 июля 2023
Під хрест норм
Синди Кроуфорд• 21 июля 2023
Не люблю такие на пляже, я за шортики
Вредняжка• 21 июля 2023
Вы купаться будете или он соблазнять кого то там собрался? 😀
Файна пані• 21 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
А так - усе, низя, замотаться в простыню и стыдливо сидеть дома)))
Мушля з Криму• 21 июля 2023
Нормальные плавки
Сокодавка ще та• 21 июля 2023
Мой такой же круглый ,как и ваш.И такой же пофигист,одел бы ещё как
НеВРотик• 21 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Купити по розміру плавлений не варіант?
Файна пані• 21 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Купити по розміру плавлений не варіант?
Шоб волной смывало?)
автор Море Щастя • 21 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Та може і не дивиться, але в трусах в яких кожен день ходиш якось не дуже серед людей плавати
Белоснежко• 21 июля 2023
Однозначная• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
а чем ему эти плавки не нравятся? обычные. так 70 проц мужчин плавает
Поліпривіт всім• 21 июля 2023
Вставте шкарпетку, буде сексульніше виглядати ))
Кракадэ• 21 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
А ви теж пофігістка?) Бо я зі своїм у таких плавках іти відмовлялася)
Белоснежко• 21 июля 2023
У моего уточка на талии или правильно уши Чебурашки
НеВРотик• 21 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Шоб волной смывало?)
У вас існує тільки дві крайності- щоб все затисло і шви врізались або щоб тіліпалося і змивало? по розміру такого варіанту не існує?))
автор Море Щастя • 21 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Та думаю можливо зараз таке вже не носять, а в шортах плавають
Ms. Iphone• 21 июля 2023
За кордоном лише наші чоловіки в таких трусиках. А чому шорти не хочете?
Однозначная• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
носят, большинство. на озере в Киеве регулярно загораю, вижу
НеВРотик• 21 июля 2023
Чоловік явно виріс із плавок)
Файна пані• 21 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Я не знаю, чем оно Вам на вид маленькое. С моей точки зрения, нормальное. В воде намокнет и станет просторнее. Я поэтому всегда покупаю сильно облегающие
Aishiteru• 21 июля 2023
На диво нормально
Голубец• 21 июля 2023
Это чисто Украинская/русская тема такие плавки. За границей все мужчины в шортах, ну может геи разве что в таких. Зачем светить своими яйками
Кривая спроса• 21 июля 2023
Мой на пляж/озеро/речку надевает пляжные шорты. Они по длине чуть ниже трусов шортиков.
Такое не одел бы и за деньги) ему 36 если что
Смешные плавки 😁
Белоснежко• 21 июля 2023
Покажите своих мужиков
ЖивунаБагамах• 21 июля 2023
мій чоловік такі б не вдягнув. має шорти від Адідас, використовує тільки як плавки
Ms. Iphone• 21 июля 2023
І ще, автор. Плавки не виглядають, а мають вигляд😉
Колишня муза• 21 июля 2023
Плавки норм, пузо і сісі-ні