Море Щастя• 21 июля 2023
Як вам ці плавки?
Хочемо десь відпочити. Чи нормально виглядають на моєму чоловікові? Чи одів би ваш чоловік такі на пляж?
Результат:
вже голосів:
63 (64.95%)
Ні
34 (35.05%)
Так, нормально
Червона калина• 21 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
ні, то був чоловік з дружиною
И это не значит что он не гей или би.
Голубец• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Чому ви так вважаєте?
Ну потому что я все время отдыхаю и не вижу мужчин с Америки или Европы в таких плавках. В таких плавках только мой папа ходит. Ему удобно.
Червона калина• 21 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
ні, то був чоловік з дружиною
Мы два года жили в германии ещё в далёком 2002ом . Даже тогда у них считалось что только геи носят плавки.
Мужики носят шорты.
Море Щастя
• 21 июля 2023
Ответ дляГолубец
Ну ок, але яка різниця чи плавати в шортах чи в таких трикутних плавках? Просто бо америкпнці і європейці в шортах?
Голубец• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Ну потому что вы светите своими причиндалами. Уже к примеру понятно что там за стручок у вашего мужа. Хотите чтобы все вокруг глядели. Особенно голодные телки 45+
И вообще, а почему-то не быть модным?
Море Щастя
• 21 июля 2023
Ответ дляГолубец
И вообще, а почему-то не быть модным?
Я зрозуміла вашу думку, але не думаю що всі будуть дивитись на плавки і думати який там стручок.
А що зараз в таких вже не модно? Просто в магазинах продають, то думала що норм
Краля-Галя• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Та думаю можливо зараз таке вже не носять, а в шортах плавають
Носят все. Особенно стринги на таких мужиках убили. Лимонные стринги впившиеся в телеса.И таких стринголюбов было не мало.
Коханозадовільна• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
А що в таких соромно ходити?
Ні,не ходити соромно))
Коханозадовільна• 21 июля 2023
А у мене питання до автора: а ваш чоловік дав згоду,щоб ви його ’пікантне’ фото виставляли тут?))
Коханозадовільна• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Мій чоловік каже, що такі найкращі
Про що тоді тема?
Море Щастя
• 21 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Про що тоді тема?
Просто цікава думка людей
Голубец• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Немодно
Конечно будут, вот другая советчица выложила фотку своего мужа и уже какая-то пишет вау секси фигура у мужа, хотя обычное там тело
Короче мне все равно, просто это даже как-то не очень, дети смотрят, девочки на обтянутую попу вашего мужа, кому оно надо.
Поторописька• 21 июля 2023
У моего тоже есть небольшой пузик, носит на пляж только шорты-плавки. В этом году купила ему такие. И футболку такую же.
Море Щастя
• 21 июля 2023
Ответ дляГолубец
Немодно
Мені здається, що діти мають знати що таке статеві органи.
Ну і на мою думку всі плавки модні, що шорти, що боксери, що такі трикутні. Звісно мода помінялась за 100 років і останнє що придумали це шорти, але на труси також як такої моди немає
Голубец• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Они и так знает но волосатые попы мужиков не очень приятны на вид
Море Щастя
• 21 июля 2023
Ответ дляГолубец
Ну вони ж попу закривають
Коханозадовільна• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Просто цікава думка людей
А чого ви не відповідаєте на це запитання?
Море Щастя
• 21 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Його лиця там не видно, та і в плавках він по пляжі буде ходити, де багато людей
Коханозадовільна• 21 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Питання звучало трохи інакше. Так відповідь ’ так’ чи ’ ні’?
Море Щастя
• 22 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Я його не питала
Коханозадовільна• 22 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Я його не питала
А якби ваші фото у купальнику на чоловічому форумі ваш чоловік виложив?