Безсовісна кума• 21 июля 2023
Ви б допомогли зятю?
Зустрілась зі знайомою , і в шоці трохи - вона з чоловіком сиділи в окупації , квартира розбомблена , важко виїхали до Польщі, туди назустріч до них прилетіла їх донька з рашки ( заміжня там донька за місцевим ). І вона( моя знайома) 5 тис дол доньці віддала-передала , бо «роботи нема, сидять вдвох в повні ср@і».
Пережити такі ужаси і зятю орку віддати ще гроші в допомогу ((
Знаю, не моя справа , але українці вражають своїми вчинками.
А ви б дали зятю в рашку допомогу пачку баксів, бо там роботи нема ?
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Или вы планировали тему-срачик с политическим уклоном, автор? :)))
Ну хіба це нормально - вони квартиру розкурочили і ім за те ще останні збереження віддати
Сумка з негодою• 21 июля 2023
Зять мені нащо.Дітям своїм тільки б допомогла,але дивлячи яка ситуація.
Шпондєр• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я б Його послала куди подалі того зятя
Вражена просто
А дочку тоже бы послали?
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляSeehund
Поэтому у вас зятя и нет.
Намічався
Бульбаш
Чоловік сказав - забудь тоді навіки про нас
Покинула слава богу
Бульбаш
Покинула слава богу
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляВэнди Стар
сказочница)) особенно про ’«роботи нема, сидять вдвох в повні ср@’
Ну так знацома каже - зо сидять без роботи двох
Він фотограф
Вона теж щось з цим пов’язане
Він фотограф
Вона теж щось з цим пов’язане
Непонятно• 21 июля 2023
А що донька, їй пофіг, що батьки таке пережили? Їй головне, аби гроші дали? то такій би дочці я б не допомагала. Не мала дитина
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляAllemagne
Мне всегда так умиляет вот это ’знаю, не моя справа’, но вот вам всем 💩
Ну і добре
Форум для того
Щоб поговорити
Чи ні ?
Форум для того
Щоб поговорити
Чи ні ?
Шпондєр• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Намічався
Бульбаш
Покинула слава богу
Бульбаш
Покинула слава богу
фан L.O.S.T.• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Зять лично квартиру разрушил?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Она дочке дала деньги, я бы тоже дала
Ну так дочка є жінкою того кацапа. Це нічого? По гроші приїхала, мабуть, а не до батьків.
Шпондєр• 21 июля 2023
Ответ дляAllemagne
Главное, все триггеры в одной теме собрать.
Не служанка• 21 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Сегодня жена, завтра не жена. А дочь всегда
Ответ дляБезсовісна кума
Намічався
Бульбаш
Покинула слава богу
Бульбаш
Покинула слава богу
У нас скоро зять (чи кто он мне там) будет таджик с рашки. Золовка счастливая невеста.) Не давно спрашивала, как мы там за границей. Написала, что живём под мостом в коробке от холодильника, питаемся с мусорника.)) А то ещё припрутся.
фан L.O.S.T.• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Намічався
Бульбаш
Покинула слава богу
Бульбаш
Покинула слава богу
🤦
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Що таке тригери?
фан L.O.S.T.• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Він фотограф
Вона теж щось з цим пов’язане
Він фотограф
Вона теж щось з цим пов’язане
И куда делась их работа?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляНе служанка
І що тепер? А якщо ніколи з ним розводитись не буде, то що далі? Що це за така дочка, що досі в тій раші сидить, вибачте? Отже обрала не батьків, які лихо пережили, а свого муженька. То нехай муженьок заробляє гроші, а не батьки мають щось давати ще. А то в раші там вони бідні та нещасні, а батьки з Діснейленду наче повернулися
АдеКВАтная• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я б Його послала куди подалі того зятя
Вражена просто
А дочку куда б послали ? Не пошел в Украину убивать ,чтоб заработать !
миссДавеча• 21 июля 2023
Щось не складається....ви пишете що зять орк,тоді він має працювати(воювати)і отримувати зп?чому тоді вони без грошей сидять? Хмхм...
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Я б не могла взяти
А тут взяла зі спокійною совістю в батьків ті гроші