Безсовісна кума• 21 июля 2023
Ви б допомогли зятю?
Зустрілась зі знайомою , і в шоці трохи - вона з чоловіком сиділи в окупації , квартира розбомблена , важко виїхали до Польщі, туди назустріч до них прилетіла їх донька з рашки ( заміжня там донька за місцевим ). І вона( моя знайома) 5 тис дол доньці віддала-передала , бо «роботи нема, сидять вдвох в повні ср@і».
Пережити такі ужаси і зятю орку віддати ще гроші в допомогу ((
Знаю, не моя справа , але українці вражають своїми вчинками.
А ви б дали зятю в рашку допомогу пачку баксів, бо там роботи нема ?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ длямиссДавеча
Щось не складається....ви пишете що зять орк,тоді він має працювати(воювати)і отримувати зп?чому тоді вони без грошей сидять? Хмхм...
Ну там же не всі прям так воюють. Там народу вистачає. Ще черга не дійшла, мабуть
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я б не могла взяти
А тут взяла зі спокійною совістю в батьків ті гроші
Ото і я про те. То така ’хороша’ донька у них.
Не служанка• 21 июля 2023
Ответ дляНепонятно
І що тепер? А якщо ніколи з ним розводитись не буде, то що далі? Що це за така дочка, що досі в тій раші сидить, вибачте? Отже обрала не батьків, які лихо пережили, а свого муженька. То нехай муженьок заробляє гроші, а не батьки мають щось давати ще. А то в раші там вони бідні та нещасні, а батьки з Діснейленду наче повернулися
А как она должна была их выбрать, сидеть в оккупации или на шее в ес? У нее ребёнок. Если была бы идейная, то и не поехала к родителям. Она год назад замуж вышла? Вы думаете, все украинки, что вышли замуж за русских, уже развелись или что?
Какой-то бред, честное слово. Я могу понять, если ее муж воюет против наших, тогда да.
Как_б_не_так• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Ну хіба це нормально - вони квартиру розкурочили і ім за те ще останні збереження віддати
Она дочке отдала.
Как_б_не_так• 21 июля 2023
Ответ дляВэнди Стар
сказочница)) особенно про ’«роботи нема, сидять вдвох в повні ср@’
Как_б_не_так• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Намічався
Бульбаш
Чоловік сказав - забудь тоді навіки про нас
Покинула слава богу
Бульбаш
Покинула слава богу
А у меня мама белоруска мне от нее отказаться?
Ручки-Крючки• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
не дала б, а вот дочка - зачем взяла у родителей? где ее совесть?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляНе служанка
До чого тут сидіння в окупації з ними? Вона що обирає та донька, взяти у мами з татом гроші і поїхати витрачати їх у раші? Ніхто не каже, що треба розлучатися. Треба зрозуміти, за кого взагалі та донька із зятем. Чого не може виїхати звідти чи не хоче? Бо там вже все стабільно, а це требе життя змінювати? Ну так собі відмазка, знаєте.
Краденые абрикосы• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Дочку не послали бы,спит сучка с орком?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
А як донька могла б на це вплинути?
На що саме вплинути? Давайте зараз захищати росіян. Вони ж там малєнькіє люді і ніхто ні на що не впливає, типу.
жінка незаміжня• 21 июля 2023
Она дала деньги ДОЧКЕ. Войны когда-нибудь заканчиваются, а дети всегда остаются твоими детьми.
В истории и поляки и немцы к украинцам относились не лучшим образом. Но многие теперь там живут, помощь принимают и не терзаются сомнениями. А это дочь родная, может даже проукраинских взглядов.
Ответ дляНепонятно
Спитайте в своїх дідів-бабів - чому не впливали в СРСР - коли вбивали в таборах їхніх сусідів, морили голодом цілі сели, коли німці євреїв вбивали. Чому вони не впливали, щоб цьому запобігти?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Давайте конкретно про нинішню ситуацію, а не про те, що було в СРСР. Ви захищаєте доньку, я ж іншої думки. Донька мешкає у країні-агресорі яка зараз жорстоко вбиває український народ. І це вона ще бідна? Може, над її головою ракети літали? Може, це вона в окупації сиділа та боялася за своє життя? Ні, це її батьки. То хоч би посоромилася гроші брати у батьків. Чоловік нехай йде і працює більше.
Ответ дляНепонятно
Яке вам діло, до відношень у чужій сім´ї?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ну то ми тему обговорюємо чи що Ви тут робите?
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви б не дали гіпотетично, а вони дали - бо в них не гіпотетична ситуація, а реальна.
Ну а різниця в чому? Типу на словах можна говорити все що завгодно, а на ділі не так воно? Ну, не всі так роблять, коли слова з ділом розходяться. Знову ж, кожен лишається своєї думки.
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Саме так. Говорити - це одне......
Ну я висловлюю свою думку. Це війна. Ігри вже скінчилися.
Лепешечка• 21 июля 2023
Ответ дляНепонятно
А де їй сидіти, якщо вона там заміжня і швидше за все вже громадянка РФ? Сюди приїхати? Так такі як ви перші заплюють, і роботи теж у неї тут не буде. Вони – сім´я, і батьки допомогли доньці, мали для цього можливість та бажання. А вашій наївності я просто дивуюся - ви думаєте, все ось прям всі взяли і назавжди всі стосунки з рашкою розірвали? Окуляри зніміть рожеві, а то як би скельцем не поранитися, коли тріснуть.
Безсовісна кума
• 21 июля 2023
Ответ дляЛепешечка
Там не той варіант
Спочатку було все круто
10 р тому
Бо заміж вийшла за корінного мацкавєя з квартирою , в свої 18
Балі Мальдіви прямо раз в квартал
А тут опа така @опа
Повезла зятю доларів пачку
А шо д таке?
Та роботи нема зовсім в мацквє, це вже не та мацква
Я дивлюся на неї думаю чи ти того
Ти єлє жива залишилася , житло знівечене , де д та крутість поділася зять нема де взять (
І рука не відсохла гроші брати в українців
Спочатку було все круто
10 р тому
Балі Мальдіви прямо раз в квартал
А тут опа така @опа
Повезла зятю доларів пачку
А шо д таке?
Я дивлюся на неї думаю чи ти того
Непонятно• 21 июля 2023
Ответ дляЛепешечка
А я десь казала про те, що ’всі взяли і назавжди всі стосунки з рашкою розірвали’? Що значить ’сюди приїхати’? Вони у Польщі зустрілися. Твоїх батьків тримали в окупації, а ти така в раші сиділа, а потім приїхала до них за кордон, гроші взяла і попленталася додому. Класна донька. Я висловлюю свою думку і не претендую, аби такі як Ви її підтримували. Рожеві окуляри у вас. Не всі дітей цілують у дупу, знаєте. За кошти таких дітей, що живуть у раші, закупається потім зброя, яка потім вбиває наших хлопців та дівчат на полі бою та мирне населення. Чи і це для вас дрібнички?