Хитрушка-чекушка• 21 июля 2023

Відгук про одяг

Купила я костюм трішки більше 3 тижнів тому від бренду Azuri.
Ціна костюму 2300 грн, якість огидна. При тому, що я його носила мало (одягла мабуть 5 разів), прала вручну на ньому в багатьох місяцях з’явилися катишки (між ногами, під руками, на карманах штанів де треться сорока, на сорочці на снині), а сьгодні дивлюся штани взагалі розлазяться.
Чи маю право продавцеві перядляти за якість тканини? Адже від моменту покупки пройшло більше ніж 2 тижні
автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
https://instagram.com/azuri.ua?igshid= ось посилання на цей магазин

Весёлая морковка• 21 июля 2023
Напишіть, подивитеся, що відповість. Я за те, що краще спробувати вирішити ситуацію
Незламна• 21 июля 2023
А Вы состав читали? Или за 50 у.е. ожидали от ноунейма качество Лоро Пьяна?
СКИБИДЫШь• 21 июля 2023
Кожного року щось купую укр.виробника і кожного року плююся.
Цього літа придбала комбез лавмар. 2 прання і можна викидати. За 1500 можна томмі і пепе носити роками
автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляНезламна
Речі куплені в Сінсей чи Мохіто набагато краще носяться, і в ганчірку так швидко не перетворюються. Так, я очікування кращої якості
СКИБИДЫШь• 21 июля 2023
Ответ дляНезламна
Ви вірите складу на їх етикетках?
Відкушу все що стирчить• 21 июля 2023
Ответ дляНезламна

автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ви вірите складу на їх етикетках?
Підтримую, етикетку будь яку можна пришити
Незламна• 21 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тогда какие претензии к стремному производителю?
Будьте так ласкаві• 21 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Именно поэтому я покупаю только масс маркет и никогда в инсте
автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я взимку взяла костюм в Марітель, заріклася зо більше брати униз нічого не буду. Теж право в речник і на ньому було катишок …
Піжаму теж брала укр виробника, вона вся криво пошита була - повернула і сторінку магазину видалила
Попразендовна• 21 июля 2023
Напишите им, если не возместят ничего, то просто распространяйте пост с доказательствами того, что их продукция полное г..о
лаМпочка• 21 июля 2023
не купуйте у ноунеймів, це ж алішка в 90%, баймі, шипелик - чудові укр виробники з чудовою якістю, резерведи та тд курять в сторонці
Козяка-маляка• 21 июля 2023
К сожалению, все что брала - одежда и обувь украинского производства оказывалось ..овно. Изначально сидели хорошо, и ткань была котон, а результат один - одежда быстро теряет вид, обувь неудобная. Все, больше ничего не покупаю
Я вся ваша• 21 июля 2023
а мені подобається якість спорт костюмів у Голді, другий рік, як новий!
Adolf_Ua• 21 июля 2023
Вам личить)
Зустрічне питання питання в мене?
Можете відповісти тільки собі )
Уявіть на хвильку ,такий розклад :
#геть Всі ах#єлі від побаченого ,компліменти ,питання; де придбати? ,лайки,залицяння і т.д.і тому подібне .одним словом .
Посипалась ДІВЧИНА
#НАВПАКИ НА МАКС.
ОБРАЗИ.ТАКІ ПРЯМ ЗА ЖИВЕ
ВСІМ ХЕЙТАМ -ХЕЙТ)
І ЦЕ ВИ ПРЛЧИТАЛИ ТІЛЬКИ 1/5 ВІДПОВІДЕЙ
ТРЕШ КАРОЧ(
ФІНІШ
Ваше ставлення ?до свого образу в цьому луціі,як би ви себе почували ?в ньому ,при різних випадках.
автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляAdolf_Ua
Вам личить)
Зустрічне питання питання в мене?
Можете відповісти тільки собі )
Уявіть на хвильку ,такий розклад :
Посипалась ДІВЧИНА
#НАВПАКИ НА МАКС.
ОБРАЗИ.ТАКІ ПРЯМ ЗА ЖИВЕ
ВСІМ ХЕЙТАМ -ХЕЙТ)
І ЦЕ ВИ ПРЛЧИТАЛИ ТІЛЬКИ 1/5 ВІДПОВІДЕЙ
ТРЕШ КАРОЧ(
ФІНІШ
Нічого не зрозіло із написаного
автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Злата рекламувала їх костюм))
Я вся ваша• 21 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Злата рекламувала їх костюм))
не знаю хто така Злата (( але костюми гарної якості

автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Злата Огневич))
Adolf_Ua• 21 июля 2023
Залежність від чужої думки,або вам фіолет на їх думки
Ви огонь
автор Хитрушка-чекушка • 21 июля 2023
Ответ дляAdolf_Ua
Ви огонь
Хто огонь. Моїх фото немає. Я фотки моделей із сайту магазину виставила )