Панна Кота• 21 июля 2023
Із Вінниці в Київ
Буду у Вінниці пооїздом, потім потрібно у Київ, а потягом не дуже підходить по часу. Колись зустрічала інформацію, що є маршрутки. Може хто підкаже звідки вони відправляються і куди приїжджають у Києві ? Як часто рейси?
ПотеряласЯ Я...• 21 июля 2023
В Київ на автостанцію Південна. Я їду не з самої Вінниці. З Вінниці наче з ж/д вокзалу але не точно.
Пригаю-цибаю• 21 июля 2023
На ж.д.вокзалі.спитайте у водіїв маршруток,вони підкажуть.там прямо поруч, нікуди далеко йти не треба
Svetlana-7070• 21 июля 2023
Раніше на залізничному вокзалі були приватні маршрутки. Давно не їздила, може щось змінилось