Стрекозей• 21 июля 2023
Брови. Це зі своїх форма чи перманент?
Як думаєте?
Фото зроблене максимально реалістистично, правда при вечірньому освітленні без макіяжу.
Стрекозей
• 21 июля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Свої. Вищіпані і пофарбовані.
Є трохи)
Цього разу захотіла тонші
Кнопкотиць• 21 июля 2023
На этом фото прекрасно все👍Колитесь как за волосами ухаживаете или повезло с генетикой?
КоКоКоКоКоКо...• 21 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Скорее всего микроблендинг + ламинация.
Если б был любой татуаж, то начало брови было бы одинаковым с двух сторон. А тут явно остаток краски на коже, неодинаковый
Стрекозей
• 21 июля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Волосся у вас гарне. Розкажіть, будь ласка, який у вас догляд?
У мене від природи більш пухнасте, зробила теплий ботокс місяць тому
Маска 1-2 на тиждень
Стрекозей
• 21 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Свои
Покрашены
Так. Свої пофарбовані хною
ПироженкА• 21 июля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну так сделали вероятно.
Стрекозей
• 21 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
Просто покрашены и сделана форма
Так, у бровіста
Дона Ко Ко• 21 июля 2023
Ответ дляСтрекозей
Так. Свої пофарбовані хною
Класно, коли є свої брови, такі можна підкоректувати і надати форму. Мене іноді бісить коли майстри виставляють фото робіт на ідеальних бровах. Це виглядає класно до та після. А от якби вони ще виставляли фото робіт до/після в кого вищипані, лисі, криві брови. Було б цікаво подивитися на перетворення
Помогалочка• 21 июля 2023
Свої хороші, але під ними трохи перманентну є. Мені подібне робили, суто щипати потім зайве зручніше, перманент ото як лекало працює
Кнопкотиць• 21 июля 2023
Ответ дляСтрекозей
Маска 1-2 на тиждень
А яка маска?