Коли треба лишити її на якийсь час без нагляду? Бо залишилася сама на певний час з однорічною дитиною і в цілому все ок, але є пара моментів) треба кудись діти дитину щоб помитися і сміття винести (у мене харчові відходи у відрі, так що вийти гуляти зі сміттям не варіант). Лишити її просто в кімнаті не варіант, бо вчиться стояти і ходити без опори, за ті 5 хвилин що я миюся може вбитися. Ну і хочеться хоч би 10 хвилин помитися)
Очевидно що на цей час можна посадити дитину в ліжечко, але моя не звикла в ньому сидіти і кричить страшно.
Власне питання. Може є якісь варіанти куди пристроїти дитину в такі моменти крім ліжечка? Як довго діти звикають до ліжечка/манежу, та до будь яких обмежень свободи? Бо вже третій день вранці і ввечері бушує в тому ліжечку поки я миюся. Проблема ще в тому що не хоче потім лягати в нього і на ніч. Типу з´явилася погана асоціація
Може комусь питання здадуться смішними, але стало цікаво як у кого влаштований побут, коли за дитиною немає кому приглянути крім мами
Zvezdochkina• 21 июля 2023
Обычно я моюсь когда дети спят :)
Но пару раз усадила ребенка в тазик (у меня большой, овальный из Икеи) с игрушками напротив двери в ванную. Нормально было.
Natalisa7613• 21 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Що я вже тільки туди не кидала) спрацювало один раз. Потім вона чує що я в ванній, що вода біжить і проситься до мене
Мої любили магнітолу включати,крутити ручки,реально виручала.
Yuli-light• 21 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Вона засинає зі мною в моєму ліжку, а потім перекладаю. Якось брудною в ліжко не хочеться лізти. Ну і з ранку хочеться хоч швиденько душ прийняти. Голову нормально мию коли спить
Це ви вже мрієте про звичне життя до дитини) я цього також не могла робити, тому не знаю.. милась за 5 хвилин поки спала бо якщо проснеться капец.. як згадаю…
Ответ дляYuli-light
Ви праві) от сьогодні так захотілося поснідати бутербродом з сиром а не кашою (я можу їсти тільки те ж саме що й дитина, бо як бачить що у мене не таке як у неї то вириває з рук мою їжу), і недомать зробила собі бутерброд, дитина бутерброд, помила нам полунички. Всі лишилися задоволені) а по нормам я запихаюся запрєщонкою
Блондинка_в_розовом• 22 июля 2023
Меня выручали такие хитрости.
1. Манеж, именно манеж, потому что если оставлять в кроватке, реально ребёнок потом там не хочет спать. Манеж должен быть таким, чтобы вы могли его разместить в любой комнате, а так же напротив двери в ванну, и на кухне. В манеж какие-то интересные игрушки.
2. Мультики. Не знаю, что там говорят об их пользе или вреде, я включаю. С телефона. Очень много сейчас хороших, обучающих мультиков, при этом залипательных для ребёнка.
3. Одну комнату сделать максимально безопасной, и коридор, остальные комнаты закрывать, когда Вы находитесь в ванной, туалете или на кухне. У меня все углы мебели заклееены мягким специальным уголком, твёрдые быльца зевешаны одеялами, пледами, краны на батарее были обмотаны пеленками, в розетках заглушки, на шкафах замки, в нижних ящиках и на полках только безопасные вещи - одежда, постельное, Полотенца.
С полок убрать все яркое, что может привлечь внимание ребёнка и заставить карабкаться вверх по мебели к этим предметам.
Yuli-light• 22 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Спробуйте мультики вмикнути. Я до року вмикала.. бо інакше я б не іла, не пила, ні одяг погладити, нічого зробити нереально було(
Ответ дляYuli-light
Ой, я ж тіпа осознанная мать. Планувала до трьох років не вмикати мультиків) Подивимося на скільки мене вистачить. Загалом дитина активна, але не нервова, сама себе займає і розважає, з нею легко домовитися вже навіть в рік. Але ось з середи чи сепараційна криза чи фіг його знає що за криза, але реве з будь якого приводу, повзає за мною в хапає за ноги, кричить мама!!!! І проситься на ручки)
Yuli-light• 22 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
І я планувала не вмикати, але що зробиш якщо дитя кричить, а справи робити треба..