Поміркована думка• 22 июля 2023
Де поснідати у центрі Львова раніше 8:00?
Підкажіть, будь-ласка, які кафе працюють з 7:00 у центрі Львова? Дякую
Цибулька зла• 22 июля 2023
Інші - це назва
Більше до 8.00 ніде не бачила, в більшості о 8.00-8 30 початок роботи. Якщо Мак працює, може, ще він раніше відкриваєтья
Цибулька зла• 22 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Сплітуорки і крихти
Якщо це Корки та крихти - вони о 9 00 відкриваються
Луноликая Вика• 22 июля 2023
Кавові кіоски як правило з 7. Там правда тільки солодощі до кави. Але хоч щось .
Клевотница• 22 июля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Тоді Франсуа
Бешене сарі• 22 июля 2023
На автовокзалі
Я назву не згадаю. Але там не важко знайти. Гарячі страви, холодні закуски, салати, не дорого
Жена миллионера• 22 июля 2023
Підкажіть будь ласка , а біля залізничного вокзалу є місця де можна погодувати дитину першими стравами ? Безпечно,щоб не отруїтися. Дякую.
Сірничок• 22 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ребенок умрет без супа один день?
В чем такая необходимость кормить его вокзальным супом?
Жена миллионера• 22 июля 2023
Ответ дляСірничок
Ребенок умрет без супа один день?
Где вы прочитали , что мы в дороге один день?
Feniks99555• 23 июля 2023
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, ви отримали результат по вклейці візи через посередника dopomoga_ua_ca?