Снідаю авокадо• 22 июля 2023
Ваші улюблені бренди крутих окулярів? Сонцезахисні
Скільки готові витратити на окуляри?
Цього року чоловік подарував Rayban , це поки що найдорожчі які були в мене
До цього палароід, якість влаштовувала, але звісно моделі в них не самі круті
Ніколи не збрешу• 22 июля 2023
Ношу полароїд, різні моделі, але вже багато років лише їх. Влаштовує якість і адекватна вартість, не треба трястися над ними. Можу люксові купувати, але не бачу сенсу. Хіба, що зовсім сподобаються, але поки що такого не було. Окуляри, як окуляри.
Домашка• 22 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Зараз подивлюсь на них )
Моя улюблена модель Карліна,я купувала їх декілька разів. Ще в jimmy choo богато ніжних елегантних моделей,які прям вау виглядають. Ну це на мій смак
Снідаю авокадо
• 22 июля 2023
Ответ дляparele
Рейбаны.
Три пары сейчас, четвертая едет.
А де ви замовляєте їх? Бо я в люксоптиуі брала
Ще весною, мабуть перерлатили звісно, 6 тис віддала
Але модель кльова
Снідаю авокадо
• 22 июля 2023
Ответ дляДомашка
Подивилась класні
А ви де їх купуєте і чи бувають знижки на них?
Оябунчик• 22 июля 2023
Рейбени. Є декілька, але одну модель ношу років 5, і буду повторювати. Міряла всякі прада і т д. Нічого поки що не сподобалось
Ответ дляСнідаю авокадо
Але модель кльова
В США дешевше буде)
І без підробки.
В той ж час, фахівці говорять, що дешеше 150 дол. не можуть коштувати круті.
Моя думка - це в нас, від перекупів.
І без підробки.
Моя думка - це в нас, від перекупів.
Стрекоза любви• 22 июля 2023
Dunhill. Сподобалися тим, що були доволі невеликі і більш ексклюзивні. Не так багато людей знає цей бренд. Ціна близько 5 тисяч гривень. Залишилися вдома в Харкові. Зараз бюджетні для авто і маленької сумочки.За 15 баксів. Ношу без чохла, часом дитина може гратися. В магазині була перевірка по всім функціям, як поляризація і інше.
Домашка• 22 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Подивилась класні
Купувала в ХарьковI в магазині оптики ще до війни,якого вже немає😔
Джимі є в люксоптиці👌🏼
Карліну був досвід замовлення на eBay,тому що ця модель старенька і їх вже немає. Є подібні,але не такі
Джимі є в люксоптиці👌🏼
Вельшановна• 22 июля 2023
Мне не идут рейбены, я перемеряла очень много моделей:(
У меня Guess, Marc Jacobs с цепочкой и Полароид. Полароиды ношу каждый день почти круглый год. А остальные «под образ», потому что полароиды легче и если таскать очки постоянно - они удобнее, чем более тяжелые джейкобсы и гесс
Roni-Verona• 22 июля 2023
Ответ дляparele
Одни покупала в Дьютифри, остальные на
Но я четко понимаю, какие модели мне подходят)
Підкажіть будь ласка вони доставляють в Україну а вартість доставки за одні окуляри, приблизно скільки вам виходила ?
Ответ дляRoni-Verona
Напрямую нет. Через Мист заказываю.
Последние пришли в январе, доставка самолетом обошлась в 7 долларов. Если морем, было бы дешевле, но я в подарок их заказывала, не успевала по срокам. И зимой самые классные цены, дочке купила модель Гексагональ за 70 долларов с копейками.
Roni-Verona• 22 июля 2023
Ответ дляparele
Напрямую нет. Через Мист заказываю.
Дякую, а як зрозуміти на пряму ні? Через посередника ? Чи я щось не так розумію ?