интайм_не_предлагать• 22 июля 2023

Скільки буде коштувати, приблизно операція

Привіт, дівчата, скажіть ,будь ласка, якщо видаляли собачкі пухлину молочної залози, скільки вам обійшлася приблизно операція з наркозом і т.д в Києві. Призначили консультацію, далі лікар все скаже, але хотіла б знати на яку суму приблизно розраховувати. Клініку можете не вказувати, а от просто по грошах як у вас вийшло, аналізи, анестезія та операція по видаленню пухлини. Наголошу , що просто цікавлюся, ціни розумію скрізь різні і все індивідуально. Буду вдячна вам за відповідь.
Я тут с краю постою• 22 июля 2023
Собаке?
автор интайм_не_предлагать • 22 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Собаке?
так
Я_канеша_извиняюсь• 22 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
так
А сколько лет собаке?
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А сколько лет собаке?
8 років
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Около 8 тысяч 4 года назад. Это с предварительными анализами, эхо сердца и потом с гистологией.
Ответ дляЧижик Пижик
ага зрозуміла, дуже вам дякую, а підготовка до операції з перевіркою серця та гістологією десь днів 3-5 зайняло?
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Гистология опухоли делали после ее удаления. Эхо и анализы как сделаете, потом врач по результатам назначит день операции. У нас собаку забрали утром, в 6 вечера отдали. На усмотрение врача могут оставить на ночь в клинике, как пройддет операция. А, я забыла написать, у нас еще параллельно была стерилизация, просто опухоль возможно было бы чуть дешевле.
Ответ дляЧижик Пижик
В мене теж буде й стерилізація може навіть в одній операції все зроблять. А швидко все зажило і собачка повернулася до активності?
Дуже дякую, що відповіли на всі хвилюючі мене питання. Здоров´я вашій улюблениці!
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Да, достаточно быстро. После каждой прогулки пузико обрабатывали, зверь ходил в попонке. Где-то за месяц все зажило полностью. Активной собака была сразу, как будто не заметила операции. Ец было 7 лет на тот момент, сейчас почти 11
Ответ дляЧижик Пижик
Я Вам дуже вдячна, Ви мене заспокоїли!Дякую, що поділилися досвідом і за час, що приділили мені, я так хвилююся, розмова з вами трішки заспокоїла!
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Здоровья вашей собачке, все будет хорошо, не волнуйтесь. Главное хорошего врача найти. Мы оттягивали стерилизацию, не могли решиться, пока не вылезла опухоль. Тогда уже стало не до раздумий. Опухоль, к счастью, оказалась доброкачественной.
Дівка в намисті• 22 июля 2023
Залежить від клініки і ваги собаки (наркоз).
Ноунейм без сучасного обладнання десь 10000-15000.
Дівка в намисті• 22 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Доречі, в мене є клієнтська собака. 4 роки тому стирилізували з одночасним видаленням пухлини (злоякісна), через 1,5 роки другу пухлину (теж злоякісна). Їй наразі 12 років, ще скаче ♥️
Играю у края• 22 июля 2023
Около 850грн, 4 года назад, рак молочных желез у кошки, Харьков, частная клиника.
Ответ дляЧижик Пижик
Лікаря хорошого знайшла. Дякую Вам!❤️ Теж відтягувала стерилізацію, було шкода собачку вести на операцію, а тепер пухлина, сподіваюся не злоякісна, скоро все дізнаюся
Ответ дляДівка в намисті
Здоров´я собачкі🙏Дякую, що поділилися досвідом!