Мне без сахара• 23 июля 2023
Чи є в Києві притулки, де можна вигуляти тварин?
Дитина дуже хоче собаку, але можливості завести не маємо. Чула, що начебто, є така опція вигулу тварин у притулках або якісь дресирувальні майданчики, де можна контактувати з тваринами?
Можливо ще щось порадите. Дякую заздалегідь.
Пушкининиана• 23 июля 2023
Попробуйте лучше найти кого то , у кого есть собака и попросить иногда брать выгуливать . Может кто то рядом живёт в доме с собакой. В приюте к собаке ребенок, да и вы можете привязаться, и собака к вам .
Эта_Шикарна)• 23 июля 2023
Є в Києві в районі Куренівки, моя похресниця ходить вигулювати собак. Якщо цей район підходить, назву завтра перепитаю.
Эта_Шикарна)• 23 июля 2023
Ответ дляПушкининиана
Кожен раз видають вигулювати іншу собаку.
Залетна Я тут• 23 июля 2023
Ми з донькою вставали о 6й і йшли кожного ранку в любу погоду гуляти поруч із собачниками
Вони дуже комунікативні. І от через 5 днів собака нам не треба. В дощ брати пакетиком рідненькі как зовсім не хотілося а ще один господар розповів що взимку лапи треба мастити чимось щоб шкіра не примерзала до бетонних плит. Окрім миття . А ще він вичісував свого лабрадора там стільки роботи намітилось, що ми ледацюги втомились лише слухати.
люблю_тортики• 23 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ага. Більшість людей не розуміють який то гемор, і потім забивають на більшість обовʼязків. І гуляють мало, або взагалі не гуляють. Ну, хоч кормлять.
Ніколи не хотіла собаку, навіть кота не хочу. Бо то все конкретний геморой. А я лінива :)
Раз одела не бу• 23 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну у меня собака, крупная, т е туалет только на улице. Какие нафиг 6 утра? В жизни ни разу в такое время не выходили. Часиков в 11-12 первый выгул.
Лапы мажут не шоб не примерзали, а от реагентов, если их нельзя обойти. Мы обходим. Собаке 2 года - ни разу не мазала.
Про любую погоду - ну прям в дождь и собачий дождевик держит всего мин 40, потом насквозь мокрый. Поэтому выходим совсем ненадолго.
Про мыть-чесать. Собак часто не моют. У них на коже защитная пленка, при мытье она смывается. Поэтому либо если в грязи выкачался, либо раз в месяц.
Летом собака почти не линяет, можно и раз в пару недель вычесывать. И ниче сложного в этом нет.
Не так страшен черт, как стереотипы.
Смурфик• 23 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А в моєї є собака. Да, доглядаю я, но в неї є друг, і бачачи скільки в неї щастя від спілкування, ні про що не шкодую. Дитині 7 років, собаці 1 рік
Смурфик• 23 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Не так страшен черт, как стереотипы.
Про пленку на коже - это тоже «стереотип», мыть хоть каждый день можно при желании.
А вцелом, согласна.
Вот прям ужасов никаких нет, если еще и разумно выбрана порода.
Мой гуляет в процессе заведения ребенка в школу, в выходные дрыхнет с дочерью на пару до упора.
А вцелом, согласна.
Залетна Я тут• 23 июля 2023
Ответ дляСмурфик
А яка собачка? Ми не спроможні утримувати по матеріальним причинам